BREAKING NEWS

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr për herë të parë detajin e bujshëm dhe tregon si do të hapet “Kutia e Pandorës” nga SPAK e shërbimet e huaja për krime, vrasje, afera dhe pazare të pista në Shqipëri

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr
x
BREAKING NEWS

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet në PS? Edi Rama i hap rrugën SPAK për emrat e zhytur në afera, ministrat, deputetët dhe kryebashkiakët paralajmërohen se s’do kenë mbështetje politike

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si doli kundër lirimit të tyre në vitet ’90 dhe si mbrojti me zell vijën sektare të Partisë së Punës

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si
x
BREAKING NEWS

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës, si korrupsioni me Fazlliçin dhe lidhjet me bosin hasian të krimit në Londër alarmuan anglezët, zbardhet dokumenti

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës,
x
BREAKING NEWS

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për pensionistët, nga mënyra e vetme për të përfituar pension për të moshuarit që nuk figurojnë në regjistra gjatë kohës së kooperativave bujqësore, te skema e re për rritjen e më shumë të ardhurave për reziden...

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për
x
BREAKING NEWS

Dy zyrtarë të lartë kanë pastruar 3.7 milionë euro në prona, në skemë janë futur dhe familjarët, ja si tentuan të shpëtojnë disa pasuri, Agjencia e Inteligjencës Financiare nxjerr detajet e forta

Dy zyrtarë të lartë kanë pastruar 3.7 milionë euro
x
BREAKING NEWS

Ilir Demalia plas “bombën”, Sali Berisha do të lirohet, ja dy njerëzit që po përdor ish-kryeministri për të mbyllur pazaret e tij të pista, si po hidhen miliona euro në prapaskenë

Ilir Demalia plas “bombën”, Sali Berisha do të lirohet, ja
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara paralajmëron zhvillime të forta: Ja politikani i njohur që do të arrestohet nga SPAK, lidhjet e tij me personazhet e botës së krimit që u fundosën nga Prokuroria e Posaçme dhe detajet si ka pastruar pasuri marramendëse

Romeo Kara paralajmëron zhvillime të forta: Ja politikani i njohur
x

Gossip

Del VIDEO e duelit mes Nejmar dhe Ronaldos për banoren e re të BBVIP në Shqipëri!

Del VIDEO e duelit mes Nejmar dhe Ronaldos për banoren e re të BBVIP

Një duel epik mes Kristiano Ronaldos dhe Nejmar për Jori Dellin, banoren më të re të Big Brother VIP në Shqipëri. Kjo është ajo që e lidh modelen bukuroshe me dy yjet e futbollit.

Por në fakt, nuk bëhet fjalë për një romancë apo ndonjë histori për gazetat rozë, bëhet fjalë vetëm për një bashkëpunim profesional për një spot televiziv, ky shfaqen futbollisti portugez dhe ai brazilian, të cilët duelonin mes tyre për bukuroshen shqiptare.

Vetëm një reklamë argëtuese për një kompani transmetimesh televizive dhe asgjë më shumë. Në emisionin e njohur italian “Tiki Taka”, Jori tregoi se bashkëpunimi kishte qenë thjesht profesional dhe se nuk kishte pasur asgjë tjetër.

Në periudhën kur është xhiruar reklama, në vitin 2019, ajo ishte e lidhur me Simone Kamoleze, djalin e ish-drejtorit teknik të ekipeve kombëtare, Xhankarlo Kamolese dhe zbuloi se ishte ndeshur me Ronaldon në semafor.

“Unë isha në makinë me ish-in tim teksa ai ishte me Rolls Royce. Ai më pa dhe më buzëqeshi”, shpjegoi banorja më e re e BBVIP.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)