BREAKING NEWS

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e lëvizjeve të fundit të Dakos: Takoi bashkëpunëtorët me të cilët...

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj subjekteve bregdetare

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj
x
BREAKING NEWS

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me motorin, ka të plagosur

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me
x
BREAKING NEWS

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën 55-vjeçari (emri)

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën
x
BREAKING NEWS

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar
x
BREAKING NEWS

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim urgjent dhe zbardh detajet e rënda

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim
x
BREAKING NEWS

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala plas 'minën me sahat': Kur u arrestua peshku i madh, SPAK do godasë të tjerë politikanë

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala
x
BREAKING NEWS

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para
x

Gossip

Deputetja e njohur shqiptare ndahet nga futbollisti afrikan? Zbulohet si qëndron e vërteta

Deputetja e njohur shqiptare ndahet nga futbollisti afrikan? Zbulohet si

Së fundmi kudo në rrjet është përfolur se Adriana Matoshi i ka dhënë fund lidhjes me futbollistin afrikan Keith Groeneveld. Mirëpo, si qëndron e vërteta?

“Prive” ka bërë të ditur se dyshja vazhdojnë të jenë bashkë, ndonëse në distancë. Kieth është me punë në Belgjikë, pasi ai është futbollist profesionist, dhe ka luajtur në disa skuadra të ndryshme europiane.

Kujtojmë se lidhja e tyre është komentuar dhe kritikuar shumë në rrjet, por dashuria ka triumfuar.

Së fundi Adriana kaloi një situatë të vështirë shëndetësore, me një operacion të dytë për heqjen e masës tumoriale, të cilin arriti që ta përballonte me sukses, duke dhënë dhe mesazhe të forta për jetën dhe shëndetin.