BREAKING NEWS

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e politikanëve shqiptarë me kriminelët, vjen sot në Tiranë Lord Dingeman,  trajnime prokurorëve të SPAK për pastrimin e parave dhe sekuestro pronave, ja emrat “VIP” të rrezikuar, zbardhet projekti b...

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e
x
BREAKING NEWS

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si bandat shtetërore të drejtuara nga gjenerali Agim Shehu na zunë pritë tek Ura e Dajlanit, Spartak Braho kujton dhunën e ’96-ës dhe zbulon bisedën brenda makinës me zyrtarin e lartë të PS...

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si
x
BREAKING NEWS

Bujar Çela e Petro Koçi rrëfejnë tmerrin e majit ’96: Si u dhunuan, gjakosën dhe torturuan socialistët me urdhër të Sali Berishës, SPAK të hetojë ngjarjen

Bujar Çela e Petro Koçi rrëfejnë tmerrin e majit
x
BREAKING NEWS

Pakti për të eliminuar Reformën në Drejtësi, Berisha-Bardhi kundër rezolutës, por bëhen pjesë e komisionit special për të shpëtuar nga qelitë e SPAK

Pakti për të eliminuar Reformën në Drejtësi,
x
BREAKING NEWS

Largohet njeriu që i doli kundër SHBA për zgjedhjen e Altin Dumanit në krye të SPAK, i hapet rruga profesoreshës së njohur

Largohet njeriu që i doli kundër SHBA për zgjedhjen e Altin
x
BREAKING NEWS

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e Monika Kryemadhit dhe Flamur Nokës, ja çfarë po ndodh brenda SPAK

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali Berishës, Frrok Çupi rrëfen të pathënat pas propozimit të Argitës si drejtuese e “Rithemelimit”, nga vrasjet nën pushtetin e tij dhe detajet nga nata kur u zgjodh kryetar, si ulërinte e përplaste këmbët mb...

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i deputetit të Rithemelimit, u paraqit si person në dijeni, jo si denoncues

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i
x

Gossip

“Dëshpëruese”/ Deklaratat e Vesës për Heidin dhe Romeon, reagon Neda: Ajo bëri një zgjedhje të goditur që...

“Dëshpëruese”/ Deklaratat e Vesës për Heidin dhe

Sot në një emision televiziv ishte e ftuar në studio Neda Balluku.

Ajo komentoi lojën e banorëve të shtëpisë dhe trekëndëshin Heidi-Romeo-Vesa.


Mëngjesin e sotëm në një emision televiziv ishte e ftuar ish-banorja e ‘BBV3’, Vesa Smolica, e cila bëri disa deklarata lidhur me çiftin e përmendur më sipër.


Ja si i ka komentuar Neda këto deklarata të Vesës: Ndoqa deklaratat e Vesës sot  dhe janë deklarata dëshpëruese por shpresoj ta kalojë sepse nuk ia ka fajin Heidi. E gjithë retorika e Vesës ishte rreth Romeos. Vesës i kishte ardhur vakti për të dalë, nëse do të ishte formula e nominimit 2 emra dhe 2 arsye Vesa do të rrinte më gjatë aty brenda sepse askush nuk do e nominonte. Heidi bëri një zgjedhje të goditur që duhej bërë në mënyrë apsolute.