BREAKING NEWS

10 vite nga ndërhyrja në Lazarat, ish-Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Artan Diti që drejtoi operacionin nxjerr për herë të parë detajet “bombastike”, nga politikani që doli kundër, sekuestrimi i 71 ton kanabis sativa, te reagimi i Ramës, ...

10 vite nga ndërhyrja në Lazarat, ish-Drejtori i
x
BREAKING NEWS

Ja si SPAK po i shkon deri në “rrënjë” pasurive të fshehura të Ilir Metës, nga ditëlindja 500 mijë euro në Lalëz, 51 asetet që ka në Londër, 289 mijë euro operacione, mbi 100 mijë euro shpenzim vetëm për njërin fëmijë, deri te vrasjet ku është implikua...

Ja si SPAK po i shkon deri në “rrënjë” pasurive
x
BREAKING NEWS

Zyrtari i lartë i SHBA kundër korrupsionit global zbarkon sot në Shqipëri, DASH listë me “non-grata”, a do sanksionohen oligarkët që financojnë Sali Berishën si rasti i Dodik në Bosnje?

Zyrtari i lartë i SHBA kundër korrupsionit global zbarkon sot në
x
BREAKING NEWS

Ja si u përdor ARRSH për të kamufluar fondet nga Belinda Balluku, në skenë del dhe kompania e oligarkut rus Oleg Deripaska, KLSH liston shkeljet e Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjisë

Ja si u përdor ARRSH për të kamufluar fondet nga Belinda Balluku,
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detajet e forta nga dosja e SPAK, ja si gënjeu Ahmetaj para prokurorëve specialë për njohjen me Mërtirin dhe Zoton, tentativat e partneres së ish-zv/kryeministrit për të zhdukur dokumentin e rëndësishëm dhe shitjet fiktive të kryera me qellim ...

Zbardhen detajet e forta nga dosja e SPAK, ja si gënjeu Ahmetaj para
x
BREAKING NEWS

Gjykata Kushtetuese shfuqizon disa pika të Rregullores së re të Kuvendit, përjashtimin e deputetëve që ushtrojnë dhunë nga 30 ditë e zbret në 10, ja ndëshkimi i ashpër që do të jepet për ligjvënësit që përdorin tymuese gjatë seancës plenare...

Gjykata Kushtetuese shfuqizon disa pika të Rregullores së re të
x
BREAKING NEWS

Ngrihen 5 klane në PD për t’i “ngrënë kokën” Sali Berishës, ja kush do i japë goditjen finale pas 23 qershorit, zbardhen prapaskenat e fundit nga SHQUP

Ngrihen 5 klane në PD për t’i “ngrënë
x
BREAKING NEWS

Vendimi i Home Office për ta shpallur “non-grata” Sali Berishën i bazuar në fakte dhe jo fjalë, u hetua dhe dokumentua çdo provë kundër kreut të PD që nga viti 1996, avokat nga Londra zbulohen detaje nga dosja e britanikëve

Vendimi i Home Office për ta shpallur “non-grata” Sali
x

Gossip

“Do të kisha çuar te murgeshat”/ Nuk kanë të ndalur përplasjet mes banoreve, Françeska i drejtohet Eglës: Ti nuk din se çfarë nxjerr nga goja jote

“Do të kisha çuar te murgeshat”/ Nuk kanë të

Ndonëse loja i afrohet fundit debatet duket sikur nuk do të shuhen deri në natën finale. Armiqësia e Françeska dhe Egla Cenos sa vjen dhe bëhet më agresive, pasi aktorja i tha modeles se më mirë mos të bëhet nënë kurrë sesa të ketë një fëmijë si ajo.

“Është e turpshme Egla. Ti nuk din se çfarë nxjerr nga goja jote”- i tha banorja e “BBVIP”.

“Larg qoftë që nuk e kam një fëmijë si ajo, shyqyr që s’ma dha Zoti”, u shpreh aktorja duke treguar se nëse do të kishte një fëmijë si Françeska do ta çonte te murgeshat për ta edukuar.

Pjesë nga debati
Françeska: Më kthehesh mua dhe më thua më mirë mos të kem fëmijë sesa të kem një fëmijë si ty Egla: Më the ti do ta kesh për nderë të kesh një fëmijë si mua, të thashë të kisha një fëmijë si ti larg qoftë, do të kisha çuar te murgeshat
Françeska: Më mirë të jem pa fëmijë sesa një fëmijë si ty
Egla: Po po nuk e dua kurrë një fëmijë si ty
Françeska: Është e turpshme Egla. Ti nuk din se çfarë nxjerr nga goja jote
Egla: Jo jo. Largë qoftë që nuk e kam një fëmijë si ajo, shyqyr që s’ma dha Zoti. Po ta kisha pasur do ta kisha çuar te murgeshat për edukim kaq
Françeska: Bravo