BREAKING NEWS

Kursi i këmbimit për ditën e sotme, ja çfarë po ndodh me euron dhe dollarin

Kursi i këmbimit për ditën e sotme, ja çfarë po ndodh
x
BREAKING NEWS

Sot mbahet gara ndërkombëtare e “Tiranathlon”, bllokohen disa akse rrugore duke filluar nga ora 08:00, ja si do kryhet qarkullimi (Harta)

Sot mbahet gara ndërkombëtare e “Tiranathlon”, bllokohen
x
BREAKING NEWS

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e shtëpisë (Emri)

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga inertet dhe uji (Video)

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe stuhi e pazakontë shiu (Video)

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në PD, ja vendimi që duhej të merrte kur Berisha u shpall 'non grata'

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në
x
BREAKING NEWS

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e rëndësishme për qytetarët

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e
x

Aktualitet

“Do vdisja ta kisha më të madhe”/ Manushi i habit të gjithë me deklaratën e papritur: Unë me gruan kemi...

“Do vdisja ta kisha më të madhe”/ Manushi i habit të

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Më Lër Të Flas”, u diksutua lidhjet me diferencë të madhe moshe, ku si shembull u mor marrëdhënia e re e dua lipës, e cila është e lidhur me një person 14 vite më të madh.

Eduard Manushi deklaroi se sipas tij, diferenca ideale mes një çifti është 7 vite, aq sa i dhe bashkëshortja kanë, por shtoi se do vdiste që partnerja të ishte më e madhe.

“Mendoj se për mua mosha ideale është mes 5 dhe 10, pra 7.5. 7 vite sa kam unë me bashkëshorten. Unë jam më i madh, por do vdisja ta kisha gruan më të madhe.”- tha Manushi.