BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Gossip

“E dua”/ Livia pranon ndarjen nga Mevlani, shpërthen në lot pasi dëgjon mesazhin e tij

“E dua”/ Livia pranon ndarjen nga Mevlani, shpërthen në

Livia Brunga, ishte e ftuar ditën e sotme në një emision televiziv ajo foli më shumë për familjen e saj, nënën, jetën në Itali, eksperiencën në televizionin shqiptar dhe për lidhjen m Mevlan Shabën.

Ajo deklaroi se është ende e dashuruar me Mevlanin, duke zbuluar edhe se ish-çifti tentoi edhe të bëheshin prindër, por s’ja dolën dot.

E du, normal nuk më ka mbaru asgjë. Po kur zihesh kaq shumë nuk e di nëse është e drejtë për të dy’

Livia pranon se kanë kohë që janë ndarë e se nga ajo kohë nuk janë takuar.

“Unë them se është përfundimtare se nuk ka ndodhur kurrë që të mos takohemi për kaq shumë kohë’- thotë më tej ajo teksa shpërthen në lot.

Më pas në studio u dëgjua zëri i Mevlanit, i cili lexon letrën për Livian.

‘Mesa duket qenka e vërtetë, që gjërat e bukura nuk mund të zgjasin përgjithmonë’-thotë ndër të tjera Mevlani.