BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Gossip

Egla aleancë të fshehur me Julin? Ledjoni u zbulon skenarin, u kujton ‘skenën’ e disa viteve më parë, ja si përgjigjet aktorja

Egla aleancë të fshehur me Julin? Ledjoni u zbulon skenarin, u kujton

Gjatë spektaklit të sotëm, opinionisti Arbër Hajdari tha se ka një aleancë të fshehur mes Jul Dedës dhe Egla Cenos dhe kjo sipas tij është shfaqur gjatë ditëve të fundit.

Moderatori Ledjon Liço solli në vëmendje edhe debatin e tyre për të brendshmet që është parë në një spektakël humori që u përsërit edhe në Big Brother, ndërsa Egla e mohoi.

Ledjon Liço: Egla mund të jetë një Ledjonë?

Egla: Arbër mos gërmo atë që është këtu brenda. I është thënë Julit që unë nuk e njoh personalisht, përveçse një ftesë dhe Juli ka qenë aktori shpatull aq minuta sa kam ndejtur në atë spektakël.

Ledjona: Ai skeç (skena në një spektakël humori për të brendshmet) doli në Big Brother, uau çfarë rastësie. Jeni aktorë interesantë, producenti Tur Hyska do ishte krenar për juve.

Arbër: Ka pasur një aleancë të fshehtë dhe dyshoj që Egla do të jetë New Ledjona

Egla: Po hidhni xixat kot. Unë jam Egla këtu. E kam thënë konsideratën time apo mos konsideratën time për Julin, unë e kam kundërshtar në këtë lojë.