BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Gossip

“Egla ngre grackën, ju bini brenda”/ Opinionistët komentojnë debatet e saj me Ilnisën: Si ndihesh kur i përmend fëmijët…

“Egla ngre grackën, ju bini brenda”/ Opinionistët

Opinionistët Arbër Hajdari dhe Ori Nebiaj kanë komentuar debatet e shumta në të cilat janë përfshirë Egla, Meritoni dhe Ilnisa ditët e fundit.

Sipas Arbrit, Egla është ajo që u ngre gracën banorëve, dike i çuar ata në limite.

“Provokimet janë shtuar ndaj Eglës, nuk i ka lënë as ajo mangët. Është tejkaluar normaliteti, deklarata që nuk e ngrejnë figurën e askujt, por e ulin. Herë pas here jam munduar tu kujtoj që gjitha këto provokime rëndojnë figurën e tyre. Nëse kanë për të bërë naj gjë, ata poshtë jorganit do e bëjmë. Ilnisa nga 1 shkon te 10, ‘ti nuk ke fëmijë’. As ajo e kapura e faqes. Për mua Egla është lojtare provokon deri në limitet e banorit përballë, por në prime tërhiqet, tregon më maturi dhe qetësi. Atë që tha Ilnisa për ty është e pavënd”-tha Arbër Hajdari.

Ori përgëzoi marrëdhënien mes Ilnisës dhe Meritonit, por i tërhoqi vëmendjen për ofendimet.

“Asnjëherë nuk e hedhin poshtë njëri tjetrin kjo është për tu duartrokitur. Ky debati është vulgar dhe nuk mendoj asnjë nga palët nuk ndihet krenar kur sheh këto. Nuk besoj se Ilnisa ndihet letrare dhe akademike kur sheh çfarë i ka thënë Eglës dhe Egla që është dinake që të mos e kaloj ajo masën, por personi përballë. Egla vë grepin dhe të tjerët bien në grackën e saj. Egla ju manipulon, ju e çoni përtej.”-tha Ori Nebiaj.