BREAKING NEWS

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e Monika Kryemadhit dhe Flamur Nokës, ja çfarë po ndodh brenda SPAK

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali Berishës, Frrok Çupi rrëfen të pathënat pas propozimit të Argitës si drejtuese e “Rithemelimit”, nga vrasjet nën pushtetin e tij dhe detajet nga nata kur u zgjodh kryetar, si ulërinte e përplaste këmbët mb...

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i deputetit të Rithemelimit, u paraqit si person në dijeni, jo si denoncues

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i
x
BREAKING NEWS

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit, ekspertja e ekonomisë zbardh detajet e fundit dhe tregon se shifrat do të jenë më të larta për pensionistët krahasuar me vitin 2021

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit,
x
BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x

Gossip

Eli Fara surprizohet nga personi i veçantë: Mendoja se më kishin mbaruar lotët…

Eli Fara surprizohet nga personi i veçantë: Mendoja se më

Këngëtarja Eli Fara ka qenë e ftuar ditën e sotme në një emision televiziv teksa surprizat e përgatitura për të kanë bërë që këngëtarja të përlotet.

Të ftuar nga miqtë e shumtë të përzgjedhur, të cilët kanë surprizuar Eli Farën kanë qenë:

Bruno Pollogati, Këngëtar, Revolt “Klan”

Febi Shkurti, Këngëtar, Revolt “Klan”

Mimoza Shaholli,  Këngëtare

“Shpesh herë mendoj se më kanë mbatuar lotët por ja që ndodh prapë. Faleminderit, ky është vend i surprizave ku më përballët me gjithë jetën time, me miqtë e mirë. Nuk jemi thjeshtë shoqe, jemi një familje që ndajmë hallet bashkë.”– ka thënë Eli Fara teksa ka dëgjuar mesazhin e dy shoqeve të saj.

Kujtojmë se dy miket e Eli Farës, këngëtarja Aurela Gace dhe valltarja Kostanca e kanë emocionuar këngëtaren me një videomesazh shumë të ndjerë.