BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Gossip

Fansat e pyesin se pse e urren kaq shumë Rozën, ja si përgjigjet Sara Gjordeni (Foto)

Fansat e pyesin se pse e urren kaq shumë Rozën, ja si përgjigjet

Sara Gjordeni, është një prej ish-banoreve të formatit më të ndjekur në Shqipëri ‘BBV3’.

Që pas daljes së saj të papritur nga formati, Sara ka qenë tepër e komentuar. Poashtu dhe për lidhjen që krijoi brenda shtëpisë me këngëtarin Bardhi të cilët së shpejti do të bëhen prindër të një bebushi. Kliko këtu

Ditën e sotme Sara ka krijuar një pyetësor në Instagram teksa ka marrë pyetje nga më të ndryshmet prej ndjekësve të saj.

Një prej tyre e ka pyetur pse Sara ka urrejtje ndaj Roza Latit, e cila është ende konkurrente në garën e ‘BBV3’.

Ja si përgjigjet Sara: Shumë fjalë e madhe urrejtje, madje mendoj që je pak e vogël në moshë nga mënyra se si i ke preceptuar gjërat. Unë jam një njeri që i vlerësoj të tjerët për atë çka janë, jo çfarë reflektojnë në ekran. Me mua dhe me Bardhin, Roza ka bërë shumë gabime brenda në shtëpi. Kështu që s’kam se si e vlesoj me superlativa, por as ta urrej se shkuat shumë larg.