BREAKING NEWS

10 vite nga ndërhyrja në Lazarat, ish-Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Artan Diti që drejtoi operacionin nxjerr për herë të parë detajet “bombastike”, nga politikani që doli kundër, sekuestrimi i 71 ton kanabis sativa, te reagimi i Ramës, ...

10 vite nga ndërhyrja në Lazarat, ish-Drejtori i
x
BREAKING NEWS

Ja si SPAK po i shkon deri në “rrënjë” pasurive të fshehura të Ilir Metës, nga ditëlindja 500 mijë euro në Lalëz, 51 asetet që ka në Londër, 289 mijë euro operacione, mbi 100 mijë euro shpenzim vetëm për njërin fëmijë, deri te vrasjet ku është implikua...

Ja si SPAK po i shkon deri në “rrënjë” pasurive
x
BREAKING NEWS

Zyrtari i lartë i SHBA kundër korrupsionit global zbarkon sot në Shqipëri, DASH listë me “non-grata”, a do sanksionohen oligarkët që financojnë Sali Berishën si rasti i Dodik në Bosnje?

Zyrtari i lartë i SHBA kundër korrupsionit global zbarkon sot në
x
BREAKING NEWS

Ja si u përdor ARRSH për të kamufluar fondet nga Belinda Balluku, në skenë del dhe kompania e oligarkut rus Oleg Deripaska, KLSH liston shkeljet e Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjisë

Ja si u përdor ARRSH për të kamufluar fondet nga Belinda Balluku,
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detajet e forta nga dosja e SPAK, ja si gënjeu Ahmetaj para prokurorëve specialë për njohjen me Mërtirin dhe Zoton, tentativat e partneres së ish-zv/kryeministrit për të zhdukur dokumentin e rëndësishëm dhe shitjet fiktive të kryera me qellim ...

Zbardhen detajet e forta nga dosja e SPAK, ja si gënjeu Ahmetaj para
x
BREAKING NEWS

Gjykata Kushtetuese shfuqizon disa pika të Rregullores së re të Kuvendit, përjashtimin e deputetëve që ushtrojnë dhunë nga 30 ditë e zbret në 10, ja ndëshkimi i ashpër që do të jepet për ligjvënësit që përdorin tymuese gjatë seancës plenare...

Gjykata Kushtetuese shfuqizon disa pika të Rregullores së re të
x
BREAKING NEWS

Ngrihen 5 klane në PD për t’i “ngrënë kokën” Sali Berishës, ja kush do i japë goditjen finale pas 23 qershorit, zbardhen prapaskenat e fundit nga SHQUP

Ngrihen 5 klane në PD për t’i “ngrënë
x
BREAKING NEWS

Vendimi i Home Office për ta shpallur “non-grata” Sali Berishën i bazuar në fakte dhe jo fjalë, u hetua dhe dokumentua çdo provë kundër kreut të PD që nga viti 1996, avokat nga Londra zbulohen detaje nga dosja e britanikëve

Vendimi i Home Office për ta shpallur “non-grata” Sali
x

Gossip

“Çfarë do të bëje nëse do të fitoje 100 mijë euro?”, Dijonisi habit me përgjigjen e tij

“Çfarë do të bëje nëse do të fitoje 100

Ethet në “Ferma VIP” sa vijnë e shtohen. Përveç tensioneve që fermerët kalojnë çdo javë për televotimin dhe sfidat që u jep Agai, ata kanë filluar të mendojnë edhe për çmimin e madh, ku pjesa më e madhe synon finalen.

Në një bashkëbisedim me Dijonisin, Elsa e pyet atë se çfarë do të bënte nëse do të fitonte çmimin e madh prej 100 mijë euro.

Por Dijonisi në përgjigjen e tij ka qenë i prerë. Ka thënë se do i fus në bankë dhe ti ketë për më vonë, pasi shtoi se edhe kur i ka pasur gjendje një shumë të tillë nuk ka bërë asnjë lloj projekti.

Elsa: O Dio po ti kishe parë ato 100 mijë euro çfarë do bëjë?

Dijonisi: I kam moj Els dhe nuk ke çfarë bën me to. Do i marr e do i fus në bankë

Elsa: Pse? Njeriu mund të realizojë projekte shumë interesante me 100 mijë euro

Dijonisi: Unë i kam pasur moj Els e nuk kam bërë asgjë. Nuk pres të marr 100 mijë euro këtu. Nuk kam pritur ti marr këtu. Do i fus në bankë një herë ti kem, po doli ndonjë opsion për ti investuar, shohim

Elsa: Shumë mirë, mendim i mirë është.