BREAKING NEWS

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët dhe drejtorët që kanë shërbyer si transportues të parave të tij dhe detajet nga biznesi i tij i fshehtë me lidhje në Indi ku 1 gur i bardhë bën 400 euro, Idajet Beqiri nxjerr të fshehtat trond...

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët
x
BREAKING NEWS

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën e PL, ja lista me emrat “VIP” që rrezikojnë prangat, nga falsifikimi i formularëve, te pastrim parave, Ilir Meta përjashton Monika Kryemadhin dhe të gjithë mbështetësit e saj në nivel drejtues...

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën
x
BREAKING NEWS

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll derën e kandidimit në zgjedhjet e 2025 zyrtarëve të korruptuar dhe atyre që kanë llogari të hapura me SPAK, kryeministri sfidon amerikanët dhe shpërthen në sulme e akuza ndaj Gjykatës Kushte...

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll
x
BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x

Gossip

Çfarë i ndodhi? Ledjona bën gati valixhet, Egla e mbështet: Nuk dua të dalësh, ke dhe dy muaj kohë

Çfarë i ndodhi? Ledjona bën gati valixhet, Egla e

Debatet e shumta e me tone të lartë brenda shtëpisë duket se kanë ndikuar emocionalisht Ledjonën e cila herë pas here ka kërkuar që të dalë prej shtëpisë së ‘BBV3’.

Edhe pse shumë herë e ka shprehur se do të largohej, ditën e sotme ajo ka bërë veprimin e papritur duke bërë gati valixhet.

Gjatë një bisede me Erjolën, ku kjo e fundit është përlotur, mundohet ta qetësojë duke i thënë se Ledjona është pretendente për fituese dhe duhet të qëndrojë ende në garë, Ledjona i përgjigjet: ‘Çfarë të bëj? Kemi jetën jashtë, plus që jam shumë e ngarkuar edhe kaq, s’dua të rri më.’

Më pas Ledjona është përballur me Eglën ku kjo nën zë i thotë se nuk do që Ledjona të dali prej shtëpisë: Ke dhe dy muaj kohë, një, dhe e dyta, mund të jetë një lajm mbi 100! Dhe pikërisht për të trazuar këto ujëra unë nuk dua që të dalësh!

Ledjona: Ok e vlerësoj shumë!

Egla: Nuk është për tu vlerësuar, por unë nuk do të dilja kurrë po të isha në këto kushte. Dhe e di për çfarë nuk dua, sepse ti nuk je një gocë që e lë betejën përgjysmë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)