BREAKING NEWS

Çfarë është aplikacioni ku flisnin Rama-McGonigal? Evi Kokalari zbardh detajet: Përdoret nga CIA

Çfarë është aplikacioni ku flisnin Rama-McGonigal? Evi
x
BREAKING NEWS

"McGonigal, djallëzor si Putini", deklarata e fortë e ish-të dashurës së ish-zyrtarit: Tradhtoi FBI-në për para

"McGonigal, djallëzor si Putini", deklarata e fortë e
x
BREAKING NEWS

Rrëfimi ish-të dashurës së McGonigal, Bushati: Dëshmia e sotme tregon që miqësia me Ramën ishte e fortë

Rrëfimi ish-të dashurës së McGonigal, Bushati: Dëshmia
x
BREAKING NEWS

Paralajmërimi i fortë i Ngjelës: Shqipëria ka hyrë në historinë drejt bashkimit etnik, është koha jonë

Paralajmërimi i fortë i Ngjelës: Shqipëria ka hyrë
x
BREAKING NEWS

"Çantën e mbushur me para", ish-e dashura zbulon se çfarë i tha ish-zyrtari i FBI-së

"Çantën e mbushur me para", ish-e dashura zbulon se
x
BREAKING NEWS

“E nisa e dehur”/ A është penduar? Ish-e dashura e McGonigal rrëfen si fundosi ish-agjentin

“E nisa e dehur”/ A është penduar?  Ish-e dashura e
x
BREAKING NEWS

Çfarë i tregoi FBI-së për Shqipërinë? Ish-e dashura e Mc Gonigal tregohet e prerë në përgjigjen e saj

Çfarë i tregoi FBI-së për Shqipërinë? Ish-e
x
BREAKING NEWS

Serbia po njeh pavarësinë? Komunikata zyrtare po shpërndahet me shpejtësi në rrjet: Republika e Kosovës...(FOTO)

Serbia po njeh pavarësinë? Komunikata zyrtare po shpërndahet me
x

Gossip

Çfarë i ndodhi moderatores? “Ju policët e ...”, Einxhel Shkira shpërthen e revoltuar: Jeni të parët për të dhënë ...

Çfarë i ndodhi moderatores? “Ju policët e ...”,

Moderatorja, Einxhel Shkira është kritikuar së fundmi për mosmbajtjen e rripit të sigurimit, gjë që ka sjellë dhe reagimin e saj. Einxhel qaron edhe arsyet dhe tregon kategoritë që iu lejohet mosmbajtja e rripit të sigurimit.

 “Kjo është hera e fundit që ju jap llogari juve policëve të Instagramit!! E jo për tu shfajësuar se s’kam bërë asnjë faj, por për t’ju dhënë pak mend nga të miat”, shkruan Einxhel duke shtuar:

“1- Nëse vëreni një parregullsi, shkelje ligji apo rregulloreje mos harroni që ju s’jeni policë t’më vendosni gjobë, por telefononi organet përkatëse dhe denonconi shkeljen!!!!

2- Nëse prisni t’ju them unë që duhet ta vini rripin atëherë nuk di ca edukate keni marrë ju deri sot nga familja juaj, nga shkolla, librat apo shteti…

3- Nëse largqoftë ndodh aksident, mosvënia e rripit më penalizon mua jo të tjerët, prandaj s’ju dhimbset juve jeta ime më shumë nga çmë dhimbset mua dhe s’më mbroni dot më shumë se unë veten time!!!

4- Jeni të parët për të dhënë mend, për t’u kapur pas “gabimeve” për të drejtuar gishtin ama për vetë s’dini të bëni asgjë veç komenteve në IG për të ndryshuar këtë vend!!”, ka shkruar moderatorja.

Çfarë i ndodhi moderatores? “Ju policët e ...”,