BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Gossip

Çfarë i ndodhi moderatores? “Ju policët e ...”, Einxhel Shkira shpërthen e revoltuar: Jeni të parët për të dhënë ...

Çfarë i ndodhi moderatores? “Ju policët e ...”,

Moderatorja, Einxhel Shkira është kritikuar së fundmi për mosmbajtjen e rripit të sigurimit, gjë që ka sjellë dhe reagimin e saj. Einxhel qaron edhe arsyet dhe tregon kategoritë që iu lejohet mosmbajtja e rripit të sigurimit.

 “Kjo është hera e fundit që ju jap llogari juve policëve të Instagramit!! E jo për tu shfajësuar se s’kam bërë asnjë faj, por për t’ju dhënë pak mend nga të miat”, shkruan Einxhel duke shtuar:

“1- Nëse vëreni një parregullsi, shkelje ligji apo rregulloreje mos harroni që ju s’jeni policë t’më vendosni gjobë, por telefononi organet përkatëse dhe denonconi shkeljen!!!!

2- Nëse prisni t’ju them unë që duhet ta vini rripin atëherë nuk di ca edukate keni marrë ju deri sot nga familja juaj, nga shkolla, librat apo shteti…

3- Nëse largqoftë ndodh aksident, mosvënia e rripit më penalizon mua jo të tjerët, prandaj s’ju dhimbset juve jeta ime më shumë nga çmë dhimbset mua dhe s’më mbroni dot më shumë se unë veten time!!!

4- Jeni të parët për të dhënë mend, për t’u kapur pas “gabimeve” për të drejtuar gishtin ama për vetë s’dini të bëni asgjë veç komenteve në IG për të ndryshuar këtë vend!!”, ka shkruar moderatorja.

Çfarë i ndodhi moderatores? “Ju policët e ...”,