BREAKING NEWS

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e Monika Kryemadhit dhe Flamur Nokës, ja çfarë po ndodh brenda SPAK

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali Berishës, Frrok Çupi rrëfen të pathënat pas propozimit të Argitës si drejtuese e “Rithemelimit”, nga vrasjet nën pushtetin e tij dhe detajet nga nata kur u zgjodh kryetar, si ulërinte e përplaste këmbët mb...

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i deputetit të Rithemelimit, u paraqit si person në dijeni, jo si denoncues

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i
x
BREAKING NEWS

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit, ekspertja e ekonomisë zbardh detajet e fundit dhe tregon se shifrat do të jenë më të larta për pensionistët krahasuar me vitin 2021

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit,
x
BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x

Gossip

Çfarë i ndodhi Eglës në “Big Brother”? Aktorja shpërthen në lot: Po pres mjekun…

Çfarë i ndodhi Eglës në “Big Brother”? Aktorja

Debatet në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother Vip”, kanë qenë të shumta kun ë disa raste banorët janë përplasur me njëri-tjetrin me debate të forta dhe në ofendime të rënda.

Kësaj here protagonistë të debatit, kanë qenë Egla, Liami dhe Jetmiri. Ata janë përfshirë në situata të rënda gjatë 24 orëve të fundit në “Big Brother Albania Vip”.

Pas përplasjeve të ditës se djeshme, ku Jetmiri tha se do largohet nga programi, pasi Egla i ka thënë t’i shkul dhëmbët, situatat kanë vazhduar.

Në një moment, teksa qëndronin në dhomën e gjumit, Liami i ka përplasur Eglës disa enë pranë kokës, duke i shkaktuar zhurmë të fortë.

“Po pres mjekun, tani po pres mjekun”, dëgjohet të thotë Egla teksa qan, ndërsa Heidi, Romeo dhe Graciano i qendrojnë afër.

Romeo i kërkon të dalë jashtë të qetësohet teksa i përsërit: “Pse mërzitesh dhe ke frikë ga plehrat”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

Çfarë kusuri kam unë të ndihem e frikësuar”? Egla përlotet pas përplasjes së tenxhereve nga Liami, është një prej videove të publikuara nga faqja zyrtare e spektaklit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Debatet mes Eglës dhe Jetmirit, kanë nisur që prej mbrëmjes së djeshme.

Erjola Do?i, përsërit disa herë ?farë janë këto lojëra, ndërsa Egla thotë “nuk e ndihmoj dot veten tani”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Mbetet për t’u parë se si do të vazhdojë konflikti, megjithatë kjo është hera e parë që Egla përfundon në këtë situatë gjatë spektaklit të këtij viti, pasi që nga hyrja ka qenë “agresive” dhe “luftarake”.