BREAKING NEWS

Ilir Meta ka porositur disa vrasje të bujshme, ja si ka bashkëpunuar me grupet kriminale për të asgjësuar armiqtë e tij, Idajet Beqiri nxjerr detajet e forta dhe zbulon ngjarjen e rëndë ku është implikuar edhe Monika Kryemadhi

Ilir Meta ka porositur disa vrasje të bujshme, ja si ka bashkëpunuar
x
BREAKING NEWS

Trondit Frrok Çupi: Ja planet e përbashkëta mes Sali Berishës dhe Izet Haxhisë, nga vrasja e Azem Hajdarit, urdhri për të eliminuar një ministër, deri te strehimi në Turqi

Trondit Frrok Çupi: Ja planet e përbashkëta mes Sali
x
BREAKING NEWS

Si u masakrua agjenti shqiptar në Himarë nga shërbimet greke, detajet nga dosja që fsheh politikanët që i shërbyen Sigurimit dhe dështimi i planit të jugosllavëve për të eliminuar Ramiz Alinë, ja rrëfimi i fundit “bombastik” i Bujar Hoxhës përpara se t...

Si u masakrua agjenti shqiptar në Himarë nga shërbimet greke,
x
BREAKING NEWS

Ambasadori dhe gjyqtarët britanikë në derën e SPAK, Londra aleancë me Dumanin për të goditur pushtetarët e lartë, gjurmim të parave të pista, llogarive bankare dhe sekuestrim pasurie, ja si britanikët do plotësojnë me materiale shtesë dosjet përvëluese...

Ambasadori dhe gjyqtarët britanikë në derën e SPAK, Londra
x
BREAKING NEWS

Komisioni për drejtësinë në udhëkryq, ja çfarë përmban projekti i Edi Ramës në bashkëpunim me Sali Berishën kundër SPAK dhe institucioneve të pavarura

Komisioni për drejtësinë në udhëkryq, ja
x
BREAKING NEWS

Plas sherri te Rithemelimi, grupi i Bardhit përplaset me përkrahësit e Sali Berishës, Shehu, Noka dhe Sula kundër komisionit të Edi Ramës

Plas sherri te Rithemelimi, grupi i Bardhit përplaset me
x
BREAKING NEWS

Lajme shumë të mira për administratën, në qershor hyn në fuqi rritja e re e pagave, orari i punës do të jetë 09.00 me 15:30, do të ketë edhe shpërblime, ja kategoritë që përfitojnë

Lajme shumë të mira për administratën, në qershor hyn
x
BREAKING NEWS

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret Rama-Berisha me amnistinë penale, ja si u liruan të korruptuarit dhe “puçi” që iu bë SPAK

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret
x

Gossip

Çfarë ndodhi mes çiftit? Hoqi Luizin nga ‘Instagrami’ dhe fshiu fotot me të, Kiara zbulon si qëndron e vërteta

Çfarë ndodhi mes çiftit? Hoqi Luizin nga

Ditën e djeshme Kiara Tito ishte në qendër të vëmendjes së mediave rozë, pas një veprimi që u ra në sy të gjithëve. Papritur, ajo fshiu nga Instagrami të gjitha fotot me Luizin dhe e hoqi atë nga lista e ndjekësve.

Çfarë ndodhi mes çiftit? Hoqi Luizin nga

Lajmet për një krizë mes çiftit, të cilët po presin edhe një fëmijë, u bënë virale në rrjet, por nuk ka vonuar shumë dhe ata kanë sqaruar se çfarë ndodhi.

Mbrëmë, Luizi ka hyrë “live” në Instagram dhe ka treguar se ky ishte një rreng i Kiarës, që ai e ka besuar si gjithë publiku.

“Kërkoj ndjesë për ata që janë shqetësuar, sepse unë e di që ka disa që na doni shumë. Por e bëra sepse ju thoni ‘jo Kiara nuk është stratege; jo po se Kiara kështu-ashtu’… Ja shikojeni Kiarën!”

Ndërsa Luizi tha se edhe ai e hëngri rrengun e Kiarës.

“Akoma s’e kam marr veten! Po pi cigare në ballkon. Nejse ishte e bukur, e hëngra.”

Kiara zbuloi se së shpejti do të postojë edhe videon e reagimit të Luizit.