BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x
BREAKING NEWS

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit dhe rrëfen të pathënat e 20 shkurtit 1991: Ja mashtrimet e Sali Berishës, bustin e Enver Hoxhës e bëri vetë gati për ta rrëzuar diktatura

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit
x
BREAKING NEWS

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner pasuritë e tij, udhëtimet, shtëpitë dhe dyshimet për llogari të fshehura bankare në Maltë, ja aferat që mund të fundosin deputetin, nga abuzimet në projektin e rrugës Tiranë-Elbasan, te dosja e ...

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit në shtëpi, “zbret” në terren dhe kërkon të marrë kreun e opozitës

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit
x
BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x

Gossip

Çfarë ndodhi në “DWTS”? Moderatori i njohur ‘zhgënjehet’ me Olta Gixharin

Çfarë ndodhi në “DWTS”? Moderatori i njohur

I ftuar në emisionit “Në Shtëpinë Tonë” , konkurrenti i “DWTS” Eni Shehu, është treguar ‘i zhgënjyer’ nga Olta Gixhari , që sipas tij , “e paketoi”.

“Në një moment, e vlerësoj shumë sinqeritetin dhe mendimin e drejtpërdrejtë që Olta i shprehu ato që kishte për mua. Them që është diçka që duhet ta reflektoj vërtet, është, kur ajo shprehet në ate mënyrë aq të ashpër ka ardhur aty ku nuk mban më”.

A nuk mendon se mund të t’i thoshte kritikat jo aq publikisht, për aq kohë sa jeni miq?

“Jo, më mirë publikisht. Ne jemi në një spektakël ku marrim pjesë të dy, në privat është tjetër gjë. Më paketoi në publik. U teprua pak sepse unë kisha kërcime vërtet të mira, rumba”.

Eni Shehu i është përgjigjur dhe kritikave pse nuk shkoi të shikonte në spital partneren e tij pas incidentit në “DWTS”.

“Unë e përjetova shumë keq, madje jam penalizuar duke më thënë “pse nuk i shkove Erisës në spital”. Unë u shokova, nga ajo që ndodhi, të nesërmen ne kemi komunikuar në telefon bashkë”.

Eni dhe Odeta në natën e ”Dancing With the Stars”, kushtuar festave të nëntorit u shfaqën më sensual se kurrë, me një rumba.

Performanca e tyre nën tingujt e këngës “Era” të Mira Konçit dhe Faton Maculës, u shoqërua me kritika të shumta nga anëtarët e jurisë, kryesisht Oltës dhe Ilirit.

Na ana tjetër Olta Gixhari debatoi me Odetën, të cilës i kërkoi që t’i japë më shumë hapa dhe koreografi Enit, që sipas saj “e ka lënë në hije”.

Olta: Avantazhi juaj është që ti Odeta bën koreografinë dhe nuk jam fare e lumtur që Eni të paraqitet me këtë koreografi, që 90% të kërcimit është në hije.

Odeta: Është një kërcim sensual që partnerët nuk mund të rrijnë larg njëri tjetrit. Eni ka pasur hapat e rumbës.

Olta: Do doja ta nxirrje në dritë.

Odeta: Analiza që i bëhet Enit më shumë është që s’ka bërë hapa.

Olta: Sonte s’kishte fare, sot vetëm të kam mbajtur vetëm ty.

Olta: E njoh rumbën.

Odeta: Nga fillimi deri në fund ka pasur hapa të rumbës.

Olta: Nëse do i thoja Enit që dil e kërco vetëm, ai nuk do dinte çfarë do bënte sepse vetëm ty të ka mbajtur.

Olta: Interpretimin e kishe shumë të mirë.