BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x
BREAKING NEWS

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të rënda” të politikës, Altin Dumani jep detajet për Berishën, Ramën e Veliajn, flet për policët në shërbim të krimit dhe kërcënimet ndaj prokurorëve specialë, në ndihmë të SPAK 32 skuadra të përbashkëta hetimore...

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të
x
BREAKING NEWS

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe “Sky” kanë rënë ministra dhe deputetë socialistë, Edi Rama gati t’i hedhë në “gojën” e SPAK për të shmangur rrëzimin nga pushteti, ja si ish-kreu i SHISH Visho Ajazi u përfshi në pazare me Saimir T...

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas “bombës” së KPA, ja emri pretendent që ka mazhorancën e votave në Këshill

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita Malltezit për t’u katapultuar në krye të partisë fut “zjarrin” brenda Rithemelimit, krahu i djathtë i Sali Berishës del hapur kundër vajzës së ish-kryeministrit

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita
x

Gossip

Çfarë ndodhi në Përputhen? Konkurentët përplasen keq me njëri-tjetrin: Ik zhduku karagjoze (Video)

Çfarë ndodhi në Përputhen? Konkurentët përplasen

Në puntatën e sotme të emisionit ‘Për’puthen’, Erika së bashku me Muratin zhvilluan një kërcim së bashku, por që Buçit nuk i pëlqeu aspak ky gjest dhe u ‘çmend’. (Kliko këtu)

Teksa nisi të fyejë rëndë Erikën, në përfundim të kërcimit të çiftit, Buçi është ngritur në mes të skenës teksa është përplasur keq me Erikën dhe Muratin.

“Ky është super injorant dhe ti je super injorante! Po më bëni të fortin të dy? Ti për çfarë ngrihesh?(Muratit) Kur ti i di gjërat. Mos bëj skuthin këtu.”, shprehet Buçi i revoltuar teksa i është drejtuar Erikës: Ti me mua nuk ke më punë fare!

Erika: As ti me mua!

Buçi: Edhe bën skena përpara meje! Me mua s’ke më punë fare. Unë bëra be fëmijët moj ooo! Edhe ti më bën skena mua?

Erika: Edhe ç’ka më intereson mua?

Buçi: Ik moj zhduku aty o karagjoze!

Mos ndoshta Buçi ka harruar momentet e tij romantike me Klaudian?

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Per’puthen ???? (@perputhen_tch)

Më të lexuarat