BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x
BREAKING NEWS

Aleks Soros merr “komandën” e Shqipërisë, ja si Edi Rama ndërroi Damir Fazlliçin e Sali Berishës me manjatin e “Shoqërisë të Hapur”

Aleks Soros merr “komandën” e Shqipërisë, ja si Edi
x
BREAKING NEWS

Pas 140 milionë eurove të Beketit, gati 140 milionë euro të tjera për Portin e Durrësit, ja gjobat që do të paguajnë shqiptarët për kapriçot e Edi Ramës, gazetari italian fut në “zgrip” kryeministrin

Pas 140 milionë eurove të Beketit, gati 140 milionë euro të
x
BREAKING NEWS

Pesë ministra dhe 5 ish-ministra të PS kanë rënë në “rrjetën” e SPAK, gazetari i njohur zbardh prapaskenat dhe tregon kush po e bllokon arrestimin e Ilir Metës, ja faktet që implikojnë Sali Berishën në vrasjet e “21 janarit”

Pesë ministra dhe 5 ish-ministra të PS kanë rënë
x
BREAKING NEWS

Eksperti i IT plas super skandalin e AKSHI-t, ja si Mirlinda Karçanaj i ka futur duart në informacionet sekrete brenda institucioneve të reja të vetingut

Eksperti i IT plas super skandalin e AKSHI-t, ja si Mirlinda Karçanaj i
x
BREAKING NEWS

Kastriot Aliaj: Ju tregoj të fshehtat e dosjeve të UDB dhe OZNA-s që mbajnë emrin e Sali Berishës, si e rekrutuan shërbimet sekrete serbe, ja kush ishte ‘menaxheri’ që i jepte urdhrat në fshehtësi të plotë dhe emrat e spiunëve që bashkëpunoi...

Kastriot Aliaj: Ju tregoj të fshehtat e dosjeve të UDB dhe OZNA-s
x

Gossip

Çfarë ndodhi? Pezullohet nga programi konkurrenti i “Për’puthen”

Çfarë ndodhi? Pezullohet nga programi konkurrenti  i

Në episodin e sotëm të “Për’puthen” u shfaq një video, ku protagonistë ishin Aureli me një vajzë tjetër jashtë programit teksa kalonin momente të afërta në një club.

Pamjet tronditën studion, e cila reagoi ashpër ndaj konkurrentin. Vajzat kërkuan që Aureli të tregojë të vërtetën, megjithëse ky i fundit në asnjë moment nuk e pranoi.

Ai u shpreh se vajza është thjesht e njohura e tij, me të cilën nuk ka asnjë marrëdhënie, përpos shoqërisë.

Pavarësisht se e mohoi konkurrenti u pezullua nga “Për’puthen” deri në një njoftim të dytë, pas sqarimit të ngjarjes.

Një pjesë e bisedës e zhvilluar në studio:

Neda: Kjo mënyra si e trajton Aureli situatën ka të bëjë me të ashtëquajturin “ligjin e meshkujve” -“moho deri në vdekje”. O Aurel je djalë i ri, ke famë, gocat të afrohen dhe kur të vjen një gocë do tundohesh. Ne kemi pasur shumë debate personale dhe unë ty nuk të marr inat se je shumë i zgjuar. E respektoj këtë, je inteligjent dhe mistrec por në të njëjtën kohë ke aftësinë ta kthesh çdo situatën ashtu si do vetë.

Aureli: Nuk jam aq budalla sa të dal hapur në një club. Ajo është thjesht një shoqe që donte të më thoshte diçka dhe nga zhurma e lartë në club u afrua drejt meje. Për më tepër që aty, shoqja kishte edhe të dashurin.

Gabriela: Mos u mbro Aurel, thuaj të vërtetën!

Aureli: Unë atë shoqen mund ta sjell edhe në program për ta vërtetuar.

Megi: Nuk duam të nxitohemi duke dhënë një vendim tani me aq sa po shohim. Nga ajo që shohim tani duket se kemi të bëjmë me një thyerje të rregullave por ti duhet të sjellësh provat që e kundërshtojnë këtë. Deri në një vendim tjetër, ti je i pezulluar.

Saide: Karma ekziston.

Megi: Një video e tij ka ardhur në redaksinë e “Për’puthen” ku ai duket shumë i afërt.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Per’puthen ???? (@perputhen_tch)