BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x
BREAKING NEWS

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça eksportoi të dhënat e sistemit TIMS, Karamuço zbardh detajet e fundit, futen në lojë edhe amerikanët

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x

Gossip

Çfarë po ndodh me Egla Cenon? U shfaq e izoluar në një dhomë me mure të bardha pas përjashtimit me zarf të zi nga shtëpia e BBV, aktorja ‘kapet mat’ në mes të Tiranës (Video)

Çfarë po ndodh me Egla Cenon? U shfaq e izoluar në një

Aktorja Egla Ceno, e cila u skualifikua nga BBV, është filmuar duke ecur rrugëve të Tiranës në shoqërinë e disa personave të tjerë, edhe pse në promo-n e “Big Brother” tregohej e izoluar në një dhomë.

Sipas një videoje të publikuar në rrjete sociale, Egla Ceno shfaqet duke ecur qetësisht rrugës në shoqërinë e një djali dhe një vajze, edhe pse rrjeti po “zjen” prej orësh për një rikthim të saj në “Big Brother Vip”.

Siç shihet edhe në pamje, ish-banorja është parë me kapele dhe rroba të zakonshme, të cilat po ashtu i kishte të veshura në videon ku ajo dukej në dhomën e izolimit.

Nuk dihet ende si cili do të jetë fati i Eglës, a do të kthehet apo jo në shtëpi, edhe pse aludimet kanë qenë të shumta.

Një deklaratë e ish-banores Ledjona Xheladinaj ka ngritur të tjera dyshime mbi izolimin e Eglës, e cila e ftuar në Fun Club ditën e përjashtimit të aktores, tha se e kishte takuar këtë të fundit pasi kishte dalë nga shtëpia, në ambientet e televizionit.

“Nuk më ka ardhur mirë që doli. Madje kam qenë personi i parë që e kam takuar kur ka dalë nga shtëpia. E kuptoj se sa e lumtur ndjehej që doli nga shtëpia. Nuk ishte e mërzitur, ishte e lumtur që po shihte njerëz”, tha Ledjona.