BREAKING NEWS

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas deklaratën dhe zbardh prapaskenat

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas
x
BREAKING NEWS

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e forta për kokainën në Fier: Drejtuesit s’jetojnë dot më të qetë

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e
x
BREAKING NEWS

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë kishte në Shqipëri, ishte destinuar për...

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë
x
BREAKING NEWS

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe paralajmëron: Grupet po sofistikohen, SPAK punon me standard të dyfishtë

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe
x
BREAKING NEWS

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do votoj asnjë në primare, opozita po shkon drejt turpërimit

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do
x
BREAKING NEWS

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi për të uruar Pavarësinë e Shqipërisë (VIDEO)

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi
x
BREAKING NEWS

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri shqiptar, zbardhen detajet (EMRI)

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri
x
BREAKING NEWS

Avokat Ngjela lëshon thirrjen e fortë: Nëse e shikoni një të tillë, kurrë mos iu afroni, përcilleni me përbuzje dhe përçmim

Avokat Ngjela lëshon thirrjen e fortë: Nëse e shikoni një
x

Gossip

Çfarë pritet? Në ditët e fundit të shtatzënisë, Einxhel Shkira ndan lajmin e bukur me fansat (FOTO)

Çfarë pritet? Në ditët e fundit të

Einxhel Shkira është në javët e fundit të shtatzënisë. Bebi ende nuk ka ardhur në jetë, por fansat janë tashmë kuriozë të dinë se kur do t’i kthehet moderatorja ekranit.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një video ku shprehet se sezonin e ardhshëm televiziv do të rikthehet me ndonjë projekt të ri. “Por kjo nuk do të thotë që nuk do të kemi një projekt televiziv vitin e ardhshëm”, është shprehur Einxhel.

Çfarë pritet? Në ditët e fundit të

Moderatorja ka shtuar: Do të kemi shumë madje, vetëm nëse mbes prapë shtatzënë nuk mbaj përgjegjësi për premtimet e mia.

Çfarë pritet? Në ditët e fundit të

Çfarë pritet? Në ditët e fundit të