BREAKING NEWS

Zhvillime të forta brenda SPAK, prokurorët zgjatin me 3 muaj afatet hetimore për Arben Ahmetajn dhe i çojnë fletë-thirrje oligarkut që akuzohet për pastrim parash

Zhvillime të forta brenda SPAK, prokurorët zgjatin me 3 muaj afatet
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat “bombastike”: Ja pse divorci i Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit nuk i shpëton dot nga prangat dhe arsyeja e fortë që zyrtari i lartë i DASH Richard Nephew shmangu takimet në Tiranë me qeverinë ‘Rama’ dhe përfaqësuesit ...

Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat “bombastike”: Ja pse divorci i
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha pa mandat sipas Kushtetutës, kreu i PD i hap vendin Argitës dhe përgatitet ta kurorëzojë të bijën në fron me protestën e 12 korrikut, Gaz Bardhi përfundon si “limon i shtrydhur”

Sali Berisha pa mandat sipas Kushtetutës, kreu i PD i hap vendin
x
BREAKING NEWS

Zbardhet dëshmia në SPAK që fundos Niko Peleshin për lidhjet e tij me Klodian Zoton, ish-drejtori i Ujësjellësit të Korçës e nxjerr zbuluar para prokurorëve specialë

Zbardhet dëshmia në SPAK që fundos Niko Peleshin për lidhjet
x
BREAKING NEWS

Ja detajet e reja nga kallëzimi në SPAK për Allajbeun, si oligarku në bashkëpunim me Janis Karathanos rropën mbi 200 mln euro koncesione, për të kamufluar vjedhjet kanë punësuar te kompanitë “fituese” të afërmit e tyre, rroga deri në 30 mln lekë në mua...

Ja detajet e reja nga kallëzimi në SPAK për Allajbeun, si
x
BREAKING NEWS

Mandati për deputet i Sali Berishës në “fije të perit”, do ketë përplasje për Nenin 71 të Kushtetutës, ja kush e ka në dorë “fatin” e “non-gratës”, flasin juristët

Mandati për deputet i Sali Berishës në “fije të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi nxjerr “CV” e zezë të Sali Berishës në 30 vite, nga bashkëpunimi i tij me udhëheqësin e Serbisë, sulmet ndaj ambasadës së SHBA në Tiranë, grushti i shtetit ’98, vrasja e 4 protestuesve në 21 janar, te emrat e terroristëve që ka bashkëpunuar ...

Frrok Çupi nxjerr “CV” e zezë të Sali Berishës
x
BREAKING NEWS

Autoritetet zvicerane zbulojnë emrin e biznesmenit që doli garant për Arben Ahmetajn në Zvicër si i punësoi gruan me pagë 9 mijë franga në muaj, zbardhen detaje nga dosja hetimore

Autoritetet zvicerane zbulojnë emrin e biznesmenit që doli garant
x

Gossip

Foto/ Egla Cenos i ndodh e papritura, fituesja e BBV përfundon në spital

Foto/ Egla Cenos i ndodh e papritura, fituesja e BBV përfundon në

Aktorja dhe banorja e "Big Brother VIP" në Shqipëri, Egla Ceno raportohet se është rrëzuar nga shkallët dhe është dërguar me urgjencë në spital. Gjithçka ka ndodhur para emisionit të djeshëm të post-Big Brother.

Moderatori Ledion Liço ka lajmëruar në nisje të mbrëmjes së djeshme se Egla Ceno kishte pësuar një incident, ndërsa vetë fituesja e "Big Brother" u shpreh se kishte dhimbje në këmbë gjatë emisionit.

Aktorja thuhet se ka rënë nga shkallët para se të niste transmetimi i post-Big Brother dhe Kryefjala.com ka siguruar një foto të Eglës Cenos gjatë vizitës mjekësore në spitalin Hygeia.

Ajo i është nënshtruar kontrolleve mjekësore nga një staf profesionist në këtë spital privat në Tiranë dhe fatmirësisht ka rezultuar se nuk ka asnjë lëndim serioz. Kështu ka rezultuar dhe nga grafia dhe skaneri të cilit Egla i është nënshtruar.

Foto/ Egla Cenos i ndodh e papritura, fituesja e BBV përfundon në