BREAKING NEWS

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e Monika Kryemadhit dhe Flamur Nokës, ja çfarë po ndodh brenda SPAK

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali Berishës, Frrok Çupi rrëfen të pathënat pas propozimit të Argitës si drejtuese e “Rithemelimit”, nga vrasjet nën pushtetin e tij dhe detajet nga nata kur u zgjodh kryetar, si ulërinte e përplaste këmbët mb...

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i deputetit të Rithemelimit, u paraqit si person në dijeni, jo si denoncues

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i
x
BREAKING NEWS

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit, ekspertja e ekonomisë zbardh detajet e fundit dhe tregon se shifrat do të jenë më të larta për pensionistët krahasuar me vitin 2021

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit,
x
BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x

Gossip

Foto/ Ronaldo Sharka ka gisht në ‘ndarjen’ e Luizit dhe Kiarës? Ja çfarë thotë moderatori

Foto/ Ronaldo Sharka ka gisht në ‘ndarjen’ e Luizit dhe

Pas veprimit të ‘papritur’ të Kiarës, ku hoqi çdo postim me partnerin e saj, Luizin, dhe i bëri ‘unfollow’, në rrjet është krijuar një ‘rrëmujë’ dhe një mori komentesh kanë ardhur prej fansave të tyre.

Në rrjet flitet se moderatorja së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin e Ronaldo Sharkës ‘Mos i Bjer me Top’. Dyshohet se ajo është ‘detyruar’ nga Ronaldo të fshijë çdo gjurmë të Luizit në profilin e saj.

Foto/ Ronaldo Sharka ka gisht në ‘ndarjen’ e Luizit dhe

Gjithashtu një reagim ka ardhur dhe nga vetë Ronaldo ku nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’ flet për një personazh tepër interesant që do të jetë e ftuar në emisionin ‘Mos i Bjer me Top’, gjë kjo që ka shtuar më shumë dyshimet se mund të jetë Kiara.

Nuk dihet sesa e vërtetë është apo nëse mes çiftit ka ndodhur realisht një ‘krisje’ por kjo mbetet për t’u parë në vazhdim.

Presim të kemi një reagim prej protagonistëve.