BREAKING NEWS

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët dhe drejtorët që kanë shërbyer si transportues të parave të tij dhe detajet nga biznesi i tij i fshehtë me lidhje në Indi ku 1 gur i bardhë bën 400 euro, Idajet Beqiri nxjerr të fshehtat trond...

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët
x
BREAKING NEWS

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën e PL, ja lista me emrat “VIP” që rrezikojnë prangat, nga falsifikimi i formularëve, te pastrim parave, Ilir Meta përjashton Monika Kryemadhin dhe të gjithë mbështetësit e saj në nivel drejtues...

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën
x
BREAKING NEWS

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll derën e kandidimit në zgjedhjet e 2025 zyrtarëve të korruptuar dhe atyre që kanë llogari të hapura me SPAK, kryeministri sfidon amerikanët dhe shpërthen në sulme e akuza ndaj Gjykatës Kushte...

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll
x
BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x

Gossip

Gazetari i njohur habit me deklaratën: Meritoni tërhiqet seksualisht ndaj Eglës

Gazetari i njohur habit me deklaratën: Meritoni tërhiqet seksualisht

Skualifikimi i tre banorëve nga formati i ‘BBV3’, Egla, Meriton dhe Ilnisa ka qenë një ndër më të komentuarit kudo nëpër rrjet.

Diskutime të ndryshme janë ngjallur teksa përflitet se cili prej tyre do të largohet prej garës dhe po komentohet tepër shumë qëndrimi i 3 banorëve në dhomën e ‘Torturës së Bardhë.

I ftuar në ‘Top Albania Radio’ ka qenë gazetari i njohur Bledi Strakosha, teksa ka komentuar tre banorët në fjalë dhe ka plasur bombën për dy prej tyre.

Sipas tij, Meritoni ka tërheqje fizike ndaj Eglës dhe kjo për shkak se meshkujt tërhiqen prej femrave që ‘ua nxijnë’ jetën dhe jo ato që mundohen t’i ledhatojnë.

“Ideja është që ajo skena në vaskë mes Eglës dhe Meritonit, ishte një moment erotik. Domethënë unë e shoh faktikisht Meritonin me një dëshirë seksuale ndaj Eglës dhe për faktin që meshkujt tërhiqen nga femrat që i ngrenë nervat jo kur ato i ledhatojnë. Më pëlqen dalja e Ilnisës dhe çifti i ri Egla-Meriton”- shprehet Bledi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bledi Strakosha (@bledistrakosha)