BREAKING NEWS

“Pas publikimit të reportazhit për marrëveshjen me Italinë, Rama ka telefonuar drejtorin e RAI 3”/ Prestigjiozja italiane zbardh prapaskenat e bujshme: Si u tërbua kryeministri shqiptar gjatë bisedës në telefon

“Pas publikimit të reportazhit për marrëveshjen me
x
BREAKING NEWS

Komisioni për Çështjet e Jashtme të Senatit amerikan miraton ligjin e “hekurt” që do të shkaktojë “tërmet” në Shqipëri, si do të “gjunjëzohen” nga drejtësia të gjithë personat “non-grata” dhe politikanët e zyrtarët e përfshirë në afera korruptive, fute...

Komisioni për Çështjet e Jashtme të Senatit amerikan
x
BREAKING NEWS

Brukseli mbështet reformën në drejtësi dhe inkurajon SPAK të çrrënjosë korrupsionin në Shqipëri, ambasadori i BE takon krerët e drejtësisë dhe merr në mbrojtje Altin Dumanin pas sulmeve të Ilir Metës e Sali Berishës

Brukseli mbështet reformën në drejtësi dhe inkurajon SPAK
x
BREAKING NEWS

“Ura lidhëse” e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit me Moskën pyetet për afro katër orë në SPAK, a e ka fundosur Ralf Gjoni para prokurorëve çiftin më të akuzuar për korrupsion, ja akuzat dhe sulmet fizike ndaj tij nga ish-LSI

“Ura lidhëse” e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit me
x
BREAKING NEWS

Bardhyl Reso: Ja çfarë fshihet pas sulmeve të Berishës dhe Metës ndaj Altin Dumanit, ish-presidenti po bën përpëlitjet e tij të fundit, ka nevojë urgjente për një konsultë me një psikiatër

Bardhyl Reso: Ja çfarë fshihet pas sulmeve të Berishës dhe
x
BREAKING NEWS

Ja kush fshihet pas sulmeve të “RAI 3” ndaj Olsi Ramës, si media ekstreme e majtë italiane u kthye në zëdhënëse të akuzave të Sali Berishës dhe Gazment Bardhit

Ja kush fshihet pas sulmeve të “RAI 3” ndaj Olsi Ramës, si
x
BREAKING NEWS

Silva Caka sulmon Monika Kryemadhin, flet për tradhti brenda Partisë së Lirisë dhe ia bën të qartë se dy njerëz të një familjeje s’mund të qëndrojnë në parti, ja mesazhet e koduara

Silva Caka sulmon Monika Kryemadhin, flet për tradhti brenda Partisë
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë, Ismailaj kishte frikë se mund ta eliminonin në qeli, nëse ai ka dalë kundër ish-presidentit është hapur ‘Kutia e Pandorës’, nga pazaret që thurnin në ish-bllok, te bisedat në Pragë dhe mes...

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë,
x

Gossip

“Gjithmonë i ke mjelë! Vijnë me dëshirë”/ Degjeneron debati në BBV, Ilnisa ofendon dy banoret që qëndrojnë pranë Julian Dedës: Janë haremi yt!

“Gjithmonë i ke mjelë! Vijnë me dëshirë”/

Gazetarja Ilnisa Agolli ka ofenduar dy banoret që qëndrojnë krah Jul Dedës duke i quajtur “haremi” i tij.

“Gjithmonë i ke mjelë”, i drejtohet ajo aktorit, referuar dy konkurrenteve, Lediona Xheladinaj dhe Erjola Doçi.

Teksa Jul Deda iu drejtua duke i thënë që “nuk flitet kështu për femrat”, ajo iu kthye “ato të vijnë me dëshirë dhe të thonë na përdor në lojë”.

Pjesë nga debati:

Ilnisa: Gjithmonë i ke mjelë (Referuar Erjolës dhe Ledionës)

Juli: Nuk flitet kështu për femrat

Ilnisa: Atë e bën ti, nuk përdoren femrat

Juli: E di unë se çfarë bëj

Ilnisa: Pavarësisht se ato të vijnë me dëshirë dhe të thonë na përdor në lojë!

Po të zihet haremi shko hidhi një sy. Apo ke Ledionën që administron

Juli: I rregullon vetë ajo

Ilnisa: Sa mirë e ke ndarë sulltanatin tënd të mjerë

Juli: Pse të shqetëson, je pa fantazi asgjë