BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Gossip

Grupi hidhet në aksion! “Kë do nominojnë”/ Olta, Dea Mishel, Kristi dhe Tea planifikojnë “prenë” e radhës (VIDEO)

Grupi hidhet në aksion! “Kë do nominojnë”/ Olta, Dea

Pavarësisht paralajmërimeve nga vëllai i madh Dea Mishel, Olta, Kristi dhe Tea sërish kanë biseduar mbrëmjen e djeshme se kë do të nominojnë.

Pasi Olta ka hedhur pyetjen se kë do nominojnë për të larguar nga shtëpia, ka qenë Tea ajo e cila është shprehur që nuk duhet folur për këtë temë.

Ndërsa Dea Mishel ka vijuar të komunikojë më shenja me Oltën.

Olta: Kë do nominojmë?

Tea: Vërtet, unë se kam menduar fare.

Olta: Kristi, ti je lideri suprem, kë mendon që të nominojmë?

Tea: S’duhen bërë këto muhabete

Olta: Po, s’duhet thënë

Kristi: Lëre, mos të flasim …

(Dea Mishel flet me shenja me Oltën)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)