BREAKING NEWS

10 vite nga ndërhyrja në Lazarat, ish-Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Artan Diti që drejtoi operacionin nxjerr për herë të parë detajet “bombastike”, nga politikani që doli kundër, sekuestrimi i 71 ton kanabis sativa, te reagimi i Ramës, ...

10 vite nga ndërhyrja në Lazarat, ish-Drejtori i
x
BREAKING NEWS

Ja si SPAK po i shkon deri në “rrënjë” pasurive të fshehura të Ilir Metës, nga ditëlindja 500 mijë euro në Lalëz, 51 asetet që ka në Londër, 289 mijë euro operacione, mbi 100 mijë euro shpenzim vetëm për njërin fëmijë, deri te vrasjet ku është implikua...

Ja si SPAK po i shkon deri në “rrënjë” pasurive
x
BREAKING NEWS

Zyrtari i lartë i SHBA kundër korrupsionit global zbarkon sot në Shqipëri, DASH listë me “non-grata”, a do sanksionohen oligarkët që financojnë Sali Berishën si rasti i Dodik në Bosnje?

Zyrtari i lartë i SHBA kundër korrupsionit global zbarkon sot në
x
BREAKING NEWS

Ja si u përdor ARRSH për të kamufluar fondet nga Belinda Balluku, në skenë del dhe kompania e oligarkut rus Oleg Deripaska, KLSH liston shkeljet e Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjisë

Ja si u përdor ARRSH për të kamufluar fondet nga Belinda Balluku,
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detajet e forta nga dosja e SPAK, ja si gënjeu Ahmetaj para prokurorëve specialë për njohjen me Mërtirin dhe Zoton, tentativat e partneres së ish-zv/kryeministrit për të zhdukur dokumentin e rëndësishëm dhe shitjet fiktive të kryera me qellim ...

Zbardhen detajet e forta nga dosja e SPAK, ja si gënjeu Ahmetaj para
x
BREAKING NEWS

Gjykata Kushtetuese shfuqizon disa pika të Rregullores së re të Kuvendit, përjashtimin e deputetëve që ushtrojnë dhunë nga 30 ditë e zbret në 10, ja ndëshkimi i ashpër që do të jepet për ligjvënësit që përdorin tymuese gjatë seancës plenare...

Gjykata Kushtetuese shfuqizon disa pika të Rregullores së re të
x
BREAKING NEWS

Ngrihen 5 klane në PD për t’i “ngrënë kokën” Sali Berishës, ja kush do i japë goditjen finale pas 23 qershorit, zbardhen prapaskenat e fundit nga SHQUP

Ngrihen 5 klane në PD për t’i “ngrënë
x
BREAKING NEWS

Vendimi i Home Office për ta shpallur “non-grata” Sali Berishën i bazuar në fakte dhe jo fjalë, u hetua dhe dokumentua çdo provë kundër kreut të PD që nga viti 1996, avokat nga Londra zbulohen detaje nga dosja e britanikëve

Vendimi i Home Office për ta shpallur “non-grata” Sali
x

Gossip

“Hajde o rrush, o yll”/ Nuk përmbahet Rike në BBV, ngacmon aktorin nga ‘Benzi’: Ma hoqe trurin, hajde… (Video)

“Hajde o rrush, o yll”/ Nuk përmbahet Rike në BBV, ngacmon

Vëllai i Madh u dha dje banorëve të “Big Brother VIP3” një sfidë të re. Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri kishin hyrë makina luksoze dhe vajzat do të ngacmonin djemtë.

Ishin vajzat ato që zgjodhën se cilin nga djemtë do të ngacmonin dhe Rike Roçi kërkoi Julian Dedën.

“Ta hangsha syrin. Ma hoqe trurin”– ishin disa nga fjalët që modelja i drejtoi aktorit të njohur, si pasojë e kësaj sfide.

E teksa ndodhej në një makinë të zezë luksoze, Rike e ftoi Julin që ti bëjë një xhiro duke thënë: “Hajde se do të përjetosh ëndrrat që nuk i ke përjetuar kurrë”, megjithëse ai luajti rolin e një çuni mamaje.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Juli: Kjo makina e kujt është?

Rike:  E imja, a do të vish ta bësh një xhiro?

Juli: Po por ti jap vetë dhe jo ti japësh ti

Juli: Po mos më thuaj rrush mua se jam gjithë ky çun

Juli: Mua po ma heq trurin kjo makina

Rike: Hajde se unë jam më e mirë se makina

Rike: Hajde se do të përjetosh ëndrrat që nuk i ke përjetuar kurrë