BREAKING NEWS

10 vite nga ndërhyrja në Lazarat, ish-Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Artan Diti që drejtoi operacionin nxjerr për herë të parë detajet “bombastike”, nga politikani që doli kundër, sekuestrimi i 71 ton kanabis sativa, te reagimi i Ramës, ...

10 vite nga ndërhyrja në Lazarat, ish-Drejtori i
x
BREAKING NEWS

Ja si SPAK po i shkon deri në “rrënjë” pasurive të fshehura të Ilir Metës, nga ditëlindja 500 mijë euro në Lalëz, 51 asetet që ka në Londër, 289 mijë euro operacione, mbi 100 mijë euro shpenzim vetëm për njërin fëmijë, deri te vrasjet ku është implikua...

Ja si SPAK po i shkon deri në “rrënjë” pasurive
x
BREAKING NEWS

Zyrtari i lartë i SHBA kundër korrupsionit global zbarkon sot në Shqipëri, DASH listë me “non-grata”, a do sanksionohen oligarkët që financojnë Sali Berishën si rasti i Dodik në Bosnje?

Zyrtari i lartë i SHBA kundër korrupsionit global zbarkon sot në
x
BREAKING NEWS

Ja si u përdor ARRSH për të kamufluar fondet nga Belinda Balluku, në skenë del dhe kompania e oligarkut rus Oleg Deripaska, KLSH liston shkeljet e Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjisë

Ja si u përdor ARRSH për të kamufluar fondet nga Belinda Balluku,
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detajet e forta nga dosja e SPAK, ja si gënjeu Ahmetaj para prokurorëve specialë për njohjen me Mërtirin dhe Zoton, tentativat e partneres së ish-zv/kryeministrit për të zhdukur dokumentin e rëndësishëm dhe shitjet fiktive të kryera me qellim ...

Zbardhen detajet e forta nga dosja e SPAK, ja si gënjeu Ahmetaj para
x
BREAKING NEWS

Gjykata Kushtetuese shfuqizon disa pika të Rregullores së re të Kuvendit, përjashtimin e deputetëve që ushtrojnë dhunë nga 30 ditë e zbret në 10, ja ndëshkimi i ashpër që do të jepet për ligjvënësit që përdorin tymuese gjatë seancës plenare...

Gjykata Kushtetuese shfuqizon disa pika të Rregullores së re të
x
BREAKING NEWS

Ngrihen 5 klane në PD për t’i “ngrënë kokën” Sali Berishës, ja kush do i japë goditjen finale pas 23 qershorit, zbardhen prapaskenat e fundit nga SHQUP

Ngrihen 5 klane në PD për t’i “ngrënë
x
BREAKING NEWS

Vendimi i Home Office për ta shpallur “non-grata” Sali Berishën i bazuar në fakte dhe jo fjalë, u hetua dhe dokumentua çdo provë kundër kreut të PD që nga viti 1996, avokat nga Londra zbulohen detaje nga dosja e britanikëve

Vendimi i Home Office për ta shpallur “non-grata” Sali
x

Gossip

“I përdor vajzat sikur i ke pasuri”/ Plas debati i ashpër mes Robertit dhe Albanos: Do t’a zbulosh sa burrë jam?

“I përdor vajzat sikur i ke pasuri”/ Plas debati i  ashpër

Robert Aliaj, pas hyrjes së tij në fermë ka krijuar debate me fermerët, një prej të cilëve është edhe Albano Bogdo.

“Përplasjet” e tyre kanë vazhduar edhe ditën e sotme, kjo pasi Roberti shprehet për Albanon se nuk është burrë dhe është dhunues ndaj vajzave në fermë, deklaratë kjo që revoltoi këtë të fundit.

Albano në bisedë e sipër i thotë Robertit se nëse është kurioz se sa burrë është ai, mund  edhe t’a zbulojë.

Albano: Më lër t’a ha unë turpin me bukë. Se sa burrë jam ua kam vërtetuar të gjithëve. Nëqoftëse je kurioz mund t’a zbulosh

Roberti: Burrë nuk mund të jesh kur dhunon. Je burrë kur i respekton

Albano: Nëse je kurioz sa burrë jam unë, mund t’a zbulosh shumë kollaj

Albano: E di që s’ke interes, ty të intereson të tregohesh burrë me njerëz që nuk të kthejnë dot përgjigje

Roberti: Mu afrove aty  si kacek, ishe gati duke plasë. Të thashë unë u trembe nga vetja ime. I trajton vajzat sikur i ke pasuri dhe i përdor si do ti. Kujdes me këtë gjë se kjo është e rëndë

Albano: Më fal për kë vajzë e ke fjalën, se vajzat janë të gjitha këtu, mund t’i pyesim një nga një

Roberti: Nuk po merrem unë të citoj emra këtu

Albano: I marrë unë e i pyes të gjitha një nga një, nëse ndonjëra ndihet e përdorur

Roberti: Po ti i mbledh se je pardon. Ti kujdes me gratë, po të them edhe njëherë. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)