BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Gossip

"I thashë po"/ Antonela Berisha realizon ëndrrën e madhe të këtij personi që dëshironte ta kishte pranë në ditën e tij të veçantë: Nuk i kishte thënë askujt... (FOTO)

"I thashë po"/ Antonela Berisha realizon ëndrrën e

Antonela Berisha ka qenë dje në një mbrëmje mature, ku ka realizuar ëndrrën e një maturanti që dëshironte ta kishte pranë tij.

Ish-banorja e “Big Brother VIP” ishte sot në studion e “Wake Up” në Top Channel, ku tregoi se djali në fjalë i kishte shkruar që ta shoqëronte në mbrëmjen e maturës.

“I thashë po. Kur më tha jam në Lushnjë, thashë ‘obobob’. Isha me mamin dhe ajo më tha do shkosh, pasi i premtove. Pastaj shkova, takova edhe familjarët e tij. Shkova pak me vonesë dhe më shkruante ‘a do vish’. Nuk i kishte thënë askujt se mendonte se edhe mund të mos shkoj.

"I thashë po"/ Antonela Berisha realizon ëndrrën e

Shkova nga ora 19:00 dhe qëndrova deri në 21:00. Isha edhe te gjimnazi ku bëhej parada. Kur hymë ne, ata na panë dhe thoshin ‘se çfarë do kjo këtu?’”, tha ish-konkurrentja e “Për’puthen”.

"I thashë po"/ Antonela Berisha realizon ëndrrën e

Antonela shtoi se vetë nuk ka bërë mbrëmje mature, e prandaj vendosi që të mos refuzonte ftesën e maturantit.

"I thashë po"/ Antonela Berisha realizon ëndrrën e

“Në Itali nuk përdoret mbrëmja e maturës. Unë kam bërë shkollën e modës dhe bëhet një sfilatë ku prezanton veshjet. Gjithmonë më ka ngelur fiksim një mbrëmje mature dhe shkova pa fustan, por me pantallona. Zgjodha një veshje të thjeshtë, një bust, një palë pantallona dhe vendosa doreza”, përfundoi Berisha.