BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Shtyhet procesi gjyqësor për inceneratorin e Elbasanit

Çfarë ndodhi? Shtyhet procesi gjyqësor për inceneratorin e
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga kati i katërt, zbardhen detajet e para

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga
x
BREAKING NEWS

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja çfarë po ndodh në selinë blu

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja
x
BREAKING NEWS

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon Partinë Socialiste: Nuk më lejojnë të...

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon
x
BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x

Gossip

Ilir Shaqiri fut në sherr banorët, Luizi nuk përmbahet ndaj Oltës: Nuk e ke as kushëri, as asgjë, mund ta kesh shok...

Ilir Shaqiri fut në sherr banorët, Luizi nuk përmbahet ndaj

Vëllai i Madh informoi banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri se përgjatë ditës do të futen disa personazhe, por se konkurrentët nuk duhet të reagojnë.

Arritja me sukses e kësaj prove do bënte që çmimit final do i shtohej 10 mijë euro.

Më parë u fut fituesi i BBVip 1, Ilir Shaqiri, dhe me hyrjen e tij, banorët e thyen rregullin direkt duke e takuar të gjithë Ilirin, e askush nuk respektoi rregullin e mosreagimit. Ishte pikërisht Olta ajo që prishi rregullin.

Olta: E pranoj fajin, ishte i imi. Po ju ça jeni duke bërë?

Luizi: The që nëse çuni më futet, do e përqafoj.

Olta: Po dhe e prisha me Ilirin, çfarë keni tani, unë e prisha

Luizi: Po ta mbajmë në kuadër të lojës moj burrneshë

Olta: Ok, pra dakort

Luizi: Ilirin nuk e ke as kushëri, as asgjë, mund ta kesh shok

Olta: Kisha shumë dëshirë ta takoja. Më doli spontanisht nuk e kontrollova dot

Luizi: Po këtë herë e prishe pra, iku, loja kushedi sa zgjat, do hyjnë 15 vetë, të gjithë ta prishim nga njëherë ça kuptimi ka