BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Gossip

Ja si qëndron e vërteta e skandalit që po shpërndahet nëpër portale/ Luiz Ejllit iu publikuan mesazhet erotike me fansen e tij, zbulohet reagimi i këngëtarit, historia e dashurisë dhe e bashkëjetesës së gjatë pak para BBV (FOTO)

Ja si qëndron e vërteta e skandalit që po shpërndahet

“Big Brother VIP” ka nisur prej më shumë se një muaji dhe Luiz Ejlli ka marrë vëmendjen që nga dita e parë e deri më sot. Ai është bërë është njeriu më i komentuar i momentit në Shqipëri, për shkak të lojës së tij në shtëpinë e BBBV, dhe karizmit që ka shfaqur.

Tashmë është fakt që fansat e tij janë të shumtë në numër në vendin tonë, por edhe jashtë kufijve.

Por një skandal ku këngëtari është përfshirë 6 vite më parë është risjellë në vëmendje të publikut. Në vitin 2017 në mediat online qarkulluan me shpejtësi disa biseda në messenger ku pretendohet se Luiz Ejlli ka folur me fansen e tij. Në atë kohë kishin dëmtuar imazhin e artistit i cili bëri menjëherë reagimin e tij.

Ja si qëndron e vërteta e skandalit që po shpërndahet

Ja si qëndron e vërteta e skandalit që po shpërndahet

Ja si qëndron e vërteta e skandalit që po shpërndahet

“Ka ditë që po merren me mua portale të ndryshme për të fituar 15 mijë lekë të vjetra për një postim që bëjnë. Më vjen vërtet keq që e bëjnë këtë gjë. Sot kanë publikuar gjoja sikur unë kam folur me një fjalor banal me dikë. Ju kërkoj në mënyrë të hapur ju lutem mos e keqpërdorni emrin tim. Unë kam një familje, kam një nënë, kam një motër. Mos me dëmtoni në këtë mënyre”, shkruante Ejlli në reagimin e tij.

Ja si qëndron e vërteta e skandalit që po shpërndahet

Gjithashtu në media po përfitet edhe një histori dashurie e Luiz Ejllit para nisjes së Big Brother VIP. Thuhet se këngëtari ka qenë në një lidhje të gjatë me një vajzë nga Shkodra me të cilën bashkëjetonte prej kohësh. Dyshja i ndanë rrugët para se këngëtari të bëhej pjesë e Big Brother VIP, por nuk dihet nëse është kjo asyeja e ndarjes së çiftit.

Tashmë Luiz është në një marrëdhënie me moderatoren Kiara Tito e nisur në Big Brother VIP, me të cilën edhe bën një dasmë në kuadër të lojës në  e cila kaloi pritshëmritë nga përkrahja e publikut.