BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Gossip

"Jam mes Françeskës dhe…"/ Lidi dhe Egla hedhin hipoteza se cilët mund të jenë konkurrentët që rrezikojnë eminimin të martën

"Jam mes Françeskës dhe…"/ Lidi dhe Egla hedhin

Moderatorit Romeo Veshaj si lideri i shtëpisë së “BBVIP” për këtë javë, iu dha e drejta që të shpëtonte nga nominimi 3 banorë, teksa aktori gjodhi, Heidi Baçin, Egla Cenon dhe Lidi Delinë, duke çuar në nominim të gjithë konkurrentët e tjerë.

Gjatë një bisede me Lidin, Egla e pyeti banorin se për cilin nga konkurrentët mendon që do të dalë të shtunën nga shtëpia.

Sipas animatorit shumë të rrezikuar janë Françeska Murati dhe Graciano Tagani, sepse Liam Osmani dhe Jetmir Salaj akoma nuk e kanë mbyllur debatin me çiftin Heidi-Romeo.
“As Meritoni tani nuk ka më asgjë! As Rikja ska më asgjë, as Roza ska më asgjë”- tha Egla duke treguar se më të rrezikuar nga eleminimi janë këta banorë sesa pjesa tjetër.

Pjesë nga biseda:

Egla: Kush do të dalë nesër athua, të shtunën?

Lidi: Unë jam më shumë mes Françeskës dhe Gracianos, sepse Graciano bërtiste dhe thoshte se kam për lojë

Egla: Nuk është gjëkundi as Graciano

Lidi:
 Nuk është se ndodhta Liami edhe Jetmiri qëndrojnë për të zhvilluar atë që nisën se akoma nuk është mbyllur. Heidi dhe Romeo akoma si kanë falur, ndërsa Graciano dhe Françeska…

Egla: As Meritoni tani nuk ka më asgjë! As Rikja ska më asgjë, as Roza ska më asgjë

Lidi: As Roza, por unë po them Garciano dhe Françeska se janë më pa…