BREAKING NEWS

Ilir Meta ka porositur disa vrasje të bujshme, ja si ka bashkëpunuar me grupet kriminale për të asgjësuar armiqtë e tij, Idajet Beqiri nxjerr detajet e forta dhe zbulon ngjarjen e rëndë ku është implikuar edhe Monika Kryemadhi

Ilir Meta ka porositur disa vrasje të bujshme, ja si ka bashkëpunuar
x
BREAKING NEWS

Trondit Frrok Çupi: Ja planet e përbashkëta mes Sali Berishës dhe Izet Haxhisë, nga vrasja e Azem Hajdarit, urdhri për të eliminuar një ministër, deri te strehimi në Turqi

Trondit Frrok Çupi: Ja planet e përbashkëta mes Sali
x
BREAKING NEWS

Si u masakrua agjenti shqiptar në Himarë nga shërbimet greke, detajet nga dosja që fsheh politikanët që i shërbyen Sigurimit dhe dështimi i planit të jugosllavëve për të eliminuar Ramiz Alinë, ja rrëfimi i fundit “bombastik” i Bujar Hoxhës përpara se t...

Si u masakrua agjenti shqiptar në Himarë nga shërbimet greke,
x
BREAKING NEWS

Ambasadori dhe gjyqtarët britanikë në derën e SPAK, Londra aleancë me Dumanin për të goditur pushtetarët e lartë, gjurmim të parave të pista, llogarive bankare dhe sekuestrim pasurie, ja si britanikët do plotësojnë me materiale shtesë dosjet përvëluese...

Ambasadori dhe gjyqtarët britanikë në derën e SPAK, Londra
x
BREAKING NEWS

Komisioni për drejtësinë në udhëkryq, ja çfarë përmban projekti i Edi Ramës në bashkëpunim me Sali Berishën kundër SPAK dhe institucioneve të pavarura

Komisioni për drejtësinë në udhëkryq, ja
x
BREAKING NEWS

Plas sherri te Rithemelimi, grupi i Bardhit përplaset me përkrahësit e Sali Berishës, Shehu, Noka dhe Sula kundër komisionit të Edi Ramës

Plas sherri te Rithemelimi, grupi i Bardhit përplaset me
x
BREAKING NEWS

Lajme shumë të mira për administratën, në qershor hyn në fuqi rritja e re e pagave, orari i punës do të jetë 09.00 me 15:30, do të ketë edhe shpërblime, ja kategoritë që përfitojnë

Lajme shumë të mira për administratën, në qershor hyn
x
BREAKING NEWS

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret Rama-Berisha me amnistinë penale, ja si u liruan të korruptuarit dhe “puçi” që iu bë SPAK

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret
x

Gossip

“Je degjeneruar me Julin, pse më gjykon mua”/ 'Nxehen gjakrat' në 'BBV3', plas debat mes Egles dhe Albit: I shkove për një cigare, nesër del fishek (Video)

“Je degjeneruar me Julin, pse më gjykon mua”/ 'Nxehen

Ajo e akuzoi koreografin se po afrohet me Ledjonën për një cigare, ndërsa Albi tha se nuk ka pse e gjykon pasi edhe ajo është afruar me Julin, pavarësisht debateve të shumta.

Egla: Për i cigare bën burri kështu, burri sa një lopë

Albi: Pse për aleancë jam unë, po bëj lojën e Julit? Siç po shkon ti pas Romoes

Egla: Jena siç kemi qen jashtë.

Albi: Njësoj si me Ilnisën, ça su thatë ça su bëtë dhe u shtrive si sardele.

Egla: Jam kurioze për dashurinë e ty. Me Julin s’kam më punë se më tha një gjë të rëndë. Ty të them qërohu

Albi: S’më thua qërohu ti

Egla: Më merr mua karrigen për Ledjonën. Mua karrigia mu tha nga Sara. Je shpirtmirë ti, për mua s’je asgjë. Je thjesht Albi që po pres të fillosh lojën meqë të dëgjova në prime

Albi: Mos e prit fare dhe promovoje që do dal fishek nesër. Të jesh e sigurt që nuk do dal

Egla: Këtë uroj. Mos shko te era që fryn

Egla: Për një cigare po shkon nga pas

Albi: Je degjeneruar me Julin dhe prap, ça nuk i the… pse më gjykon mua

Egla: Mendova se kishte një gram qytetari.