BREAKING NEWS

Pakti për emigrantët/ Reagojnë media italiane: Engjëll Agaçi, njeriu kyç në marrëveshjen Shqipëri-Itali, një ish-avokat i...

Pakti për emigrantët/ Reagojnë media italiane: Engjëll
x
BREAKING NEWS

Edi Rama bën “mea culpa” dhe pranon "njollën në biografi" për etiketimin e mediave si kazanë, a po reflekton kryeministri për arrogancën e ekzagjeruar?

Edi Rama bën “mea culpa” dhe pranon "njollën në
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ja marrëveshja e pisët e Ramës, Metës e Berishës që është ende në fuqi, taktikat e tyre të kërcënimit me dosje, skema që po përdor kryeministri me ndërkombëtarët për të qëndruar në pushtet dhe dy goditjet e rënda që do të marrë ish-pre...

Kreshnik Spahiu: Ja marrëveshja e pisët e Ramës, Metës e
x
BREAKING NEWS

Kreu i Lëvizjes Bashkë, Arlind Qori: Ju tregoj recetën për të rrëzuar nga pushteti Edi Ramën dhe oligarkinë ekonomike që e mbështet, ja dosja që nëse hetohet siç duhet nga SPAK e çon kryeministrin pas hekurave, Meta-Berisha kokë e këmbë të zhytur në vj...

Kreu i Lëvizjes Bashkë, Arlind Qori: Ju tregoj recetën për
x
BREAKING NEWS

Ja dëshmitari kyç që i ka bërë “gropën” nga qelia Metës për aferën “CEZ-DIA”, SPAK ka sekuestruar celularët e Kryemadhit e fëmijëve të saj me biseda të vitit 2013-2015, pyeten 100 persona, nga të afërm, bashkëpunëtorë dhe mjekë, futet në skaner edhe vi...

Ja dëshmitari kyç që i ka bërë
x
BREAKING NEWS

Ministri i Financave, Ervin Mete: Ja çfarë duhet të dini për kategoritë që përfitojnë rritje page, detajet nga indeksimi i pensioneve dhe periudha kur do të shpërndahet bonusi, do të ketë paketë mbështetëse për shtresat në nevojë, ndihmë edhe për famil...

Ministri i Financave, Ervin Mete: Ja çfarë duhet të dini
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali Berishës, Ilir Metës dhe Edi Ramës, SHBA del në krah të Altin Dumanit, kërkon distancim të opozitës nga “non-grata” dhe jep mesazhin e fortë se keqqeverisja e korrupsioni duhen luftuar

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën “gropën” Ilir Metës dhe Monikës, roli i nënës së Kryemadhit dhe vëllait Drini që mori 360 milionë lekë nga SGS, 2 njerëzit që hapën dosjet e ish-presidentit në SPAK me kallëzimet që bënë nxjerrin faktet t...

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën
x

Gossip

“Je naiv, nuk jam Ilnisa”/ Ndahen Sara dhe Bardhi? Çifti debatojnë ashpër, këngëtari i kthehet keq

“Je naiv, nuk jam Ilnisa”/ Ndahen Sara dhe Bardhi? Çifti

Çifti Sara Gjordeni dhe Bardhi Idrizi duket se nuk po gjejnë qetësi! Pas prime të kaluar, ata janë përfshirë në një debat me njëri-tjetrin dhe shkak është bërë nominimi i Sarës.

Modelja i është drejtuar partnerit të saj se në këtë lojë është naiv, por kjo e ka irrituar këngëtarin, i cili gjatë bisedës i ka fishkëllyer duke i thënë “nuk je duke folur me Ilnisën”.

Sara i tha se “në këtë lojë je naiv, ngrite Eglën, ngrite Gazin, ngrite Julin”, të tre këta banorë që janë në televotim së bashku me Sarën.

Pas debateve Bardhi u largua, ndërsa Sara i tha “jam mësuar me ty që ikën, uroj mos ta bësh jashtë”.

Debati mes çiftit:

Sara Gjordeni: Nuk vjen ai këtu shef kamerat dhe pastaj ti thua: Po është e vërtetë, ka bërë gabime ka gabu!

Bardhi Idrizi: Ti nuk je kurrkund nuk je, a e di

Sara: A je mirë, a je në lojë apo je jashtë

Bardhi: Për mirë jemi tu fol, jo për keq. Ne e dimë kush je Sara

Sara: Je naiv lale, më shiko në sy

Bardhi: Unë?

Sara: Je naiv për këtu

Bardhi: Unë e kreva diskutimin

Sara: Ik, jam mësuar me ty që ikën. Uroj mos të bësh jashtë

Bardhi: Rri me njerëz që nuk janë naiv

Sara: Uroj mos ta bësh jashtë

Bardhi: O Sara mos ja fut kot. Kujt i thua naiv?

Sara: Nëse nuk e kuptove ca ndodhi je naiv

Bardhi: Kur dola naiv unë , ej nuk jam Ilnisa unë

Sara: Kujt i fishkëllen ti

Bardhi: Nuk jam Ilnisa, nuk jam armiku yt, kujdes me epitete

Sara: Ik andej nga ishe nisur

Bardhi: Jo nuk iki, nuk jam naiv unë. Unë po të flas diçka për mirë, mos më vërë epitete mua.

Sara: Në këtë lojë je naiv, ngrite Eglën, ngrite Gazin, ngrite Julin.

Bardhi: O Sara nuk dola të them votoni Eglen

Sara: Të lutem ik, kjo është pjesa që të ik