BREAKING NEWS

Zhvillime të forta brenda SPAK, prokurorët zgjatin me 3 muaj afatet hetimore për Arben Ahmetajn dhe i çojnë fletë-thirrje oligarkut që akuzohet për pastrim parash

Zhvillime të forta brenda SPAK, prokurorët zgjatin me 3 muaj afatet
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat “bombastike”: Ja pse divorci i Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit nuk i shpëton dot nga prangat dhe arsyeja e fortë që zyrtari i lartë i DASH Richard Nephew shmangu takimet në Tiranë me qeverinë ‘Rama’ dhe përfaqësuesit ...

Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat “bombastike”: Ja pse divorci i
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha pa mandat sipas Kushtetutës, kreu i PD i hap vendin Argitës dhe përgatitet ta kurorëzojë të bijën në fron me protestën e 12 korrikut, Gaz Bardhi përfundon si “limon i shtrydhur”

Sali Berisha pa mandat sipas Kushtetutës, kreu i PD i hap vendin
x
BREAKING NEWS

Zbardhet dëshmia në SPAK që fundos Niko Peleshin për lidhjet e tij me Klodian Zoton, ish-drejtori i Ujësjellësit të Korçës e nxjerr zbuluar para prokurorëve specialë

Zbardhet dëshmia në SPAK që fundos Niko Peleshin për lidhjet
x
BREAKING NEWS

Ja detajet e reja nga kallëzimi në SPAK për Allajbeun, si oligarku në bashkëpunim me Janis Karathanos rropën mbi 200 mln euro koncesione, për të kamufluar vjedhjet kanë punësuar te kompanitë “fituese” të afërmit e tyre, rroga deri në 30 mln lekë në mua...

Ja detajet e reja nga kallëzimi në SPAK për Allajbeun, si
x
BREAKING NEWS

Mandati për deputet i Sali Berishës në “fije të perit”, do ketë përplasje për Nenin 71 të Kushtetutës, ja kush e ka në dorë “fatin” e “non-gratës”, flasin juristët

Mandati për deputet i Sali Berishës në “fije të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi nxjerr “CV” e zezë të Sali Berishës në 30 vite, nga bashkëpunimi i tij me udhëheqësin e Serbisë, sulmet ndaj ambasadës së SHBA në Tiranë, grushti i shtetit ’98, vrasja e 4 protestuesve në 21 janar, te emrat e terroristëve që ka bashkëpunuar ...

Frrok Çupi nxjerr “CV” e zezë të Sali Berishës
x
BREAKING NEWS

Autoritetet zvicerane zbulojnë emrin e biznesmenit që doli garant për Arben Ahmetajn në Zvicër si i punësoi gruan me pagë 9 mijë franga në muaj, zbardhen detaje nga dosja hetimore

Autoritetet zvicerane zbulojnë emrin e biznesmenit që doli garant
x

Gossip

"Je narcist, të pëlqen vetja, se meriton të…"/ Vijon debati mes Eglës dhe Meritonit, aktorja 'shpërthen' ashpër: Je shumë narçist

"Je narcist, të pëlqen vetja, se meriton të…"/

Mbrëmja e djeshme ka pasur shumë dinamika dhe situate të nxehta për banorët finalist të BBV3.

Debatet e shumta në lidhje me situatat e kaluara dhe akuzat ndaj njëri-tjetrit për aleanca gjithashtu edhe ofendimet nuk kanë munguar në bisedë.

Një debat i zhvilluar mes meritonit dhe Eglës ka nxitur shumë reagime. Meritoni dhe Egla janë dy nga pesë finalistët e edicionit të tretë të BBV.

Pak më herët Egla është shprehur se Meritoni e meriton të shkojë në finale pasi ai ka patur shumë aktivitet në shtëpi. Mbrëmjen e djeshme ajo ka reaguar në mënyrë krejtësisht ndryshe duke i thënë se ai nuk e meriton të ishte aty ku ishte.

“Se mendoj o Meriton që duhet të jesh ktu ku je, poje dhe s’varet nga mua kshuqë gëzuar. Se s’të mbaj unë as të votoj unë je në focus s’është gjë personale mos të mbetet qefi kot mbërrite deri ktu, je shumë narçist. Të pëlqen shumë vetja, je i fokusuar te vetja lëshohu o vëlla pak” tha Egla.