BREAKING NEWS

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët dhe drejtorët që kanë shërbyer si transportues të parave të tij dhe detajet nga biznesi i tij i fshehtë me lidhje në Indi ku 1 gur i bardhë bën 400 euro, Idajet Beqiri nxjerr të fshehtat trond...

Ilir Meta ka lokal luksoz në mes të Londrës, ja politikanët
x
BREAKING NEWS

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën e PL, ja lista me emrat “VIP” që rrezikojnë prangat, nga falsifikimi i formularëve, te pastrim parave, Ilir Meta përjashton Monika Kryemadhin dhe të gjithë mbështetësit e saj në nivel drejtues...

Hetimet e SPAK shkaktojnë përplasje të forta në kupolën
x
BREAKING NEWS

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll derën e kandidimit në zgjedhjet e 2025 zyrtarëve të korruptuar dhe atyre që kanë llogari të hapura me SPAK, kryeministri sfidon amerikanët dhe shpërthen në sulme e akuza ndaj Gjykatës Kushte...

Edi Rama paralajmëron furtunë ndryshimesh në qeveri, iu mbyll
x
BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x

Gossip

“Je një gore! Hajdut i rëndomtë që…”/ Nuk përmbahet Egla, përplaset ashpër me Jetmirin: Atë epitet thuaja familjes tënde (Video)

“Je një gore! Hajdut i rëndomtë që…”/ Nuk

Debat me epitete ofenduese është zhvilluar paraditen e sotme mes Egla Cenos dhe Jetmir Salajt, brenda shtëpisë së Big Brother Vip 3.

Egla i është drejtuar Jetmirit duke e cilësuar gore, por ky i fundit i është kthyer duke i thënë që atë epitet ta përdorë ndaj familjes së saj.

Aktorja e ka akuzuar për vjedhje të cigareve Jetmirin, duke i thënë hajdut i rëndomtë që fut duart në sirtarët e të tjerëve.

Pjesë nga debati:

Egla: Mos guxo më të më flasësh kur jam në gjumë. Filloi ky, filloi ai. Ik ore, do më tregosh ti çfarë të uk e çfarë të ngre

Jetmiri: O vajza, ke probleme serioze

Egla: Po ik ore, psikologu i shtëpisë, erdhe ti të na tregosh problemet. Ik mo qesharak, kacami, miush, fluturime nëpër sirtare

Egla: Për mua je një hajdut i rëndomtë. Do ta plotësojmë atë buxhetin që të mos futesh nëpër sirtare

Egla: Me nder qofsh, po se di ti çfarë është nderi. Na kontrollon sirtarët kur jemi në gjumë. Ti dhashë të gjitha cigaret e mia, ca ke që bën si gore

Jetmiri: Mos vazhdo me epitete, gore thuaj nënës tënde familjes tënde

Jetmiri: Fjalën gore përdore në familjen tënde

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Egla: Gore je, një gore e paparë. Mua të më thuash zonja Egla, dhe mbylle sqepin. Je një hajdut, fut hundet në sirtarë kur të tjerët flenë

Jetmiri: Pi ilaçe se s’je mirë

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)