BREAKING NEWS

Ilir Meta ka porositur disa vrasje të bujshme, ja si ka bashkëpunuar me grupet kriminale për të asgjësuar armiqtë e tij, Idajet Beqiri nxjerr detajet e forta dhe zbulon ngjarjen e rëndë ku është implikuar edhe Monika Kryemadhi

Ilir Meta ka porositur disa vrasje të bujshme, ja si ka bashkëpunuar
x
BREAKING NEWS

Trondit Frrok Çupi: Ja planet e përbashkëta mes Sali Berishës dhe Izet Haxhisë, nga vrasja e Azem Hajdarit, urdhri për të eliminuar një ministër, deri te strehimi në Turqi

Trondit Frrok Çupi: Ja planet e përbashkëta mes Sali
x
BREAKING NEWS

Si u masakrua agjenti shqiptar në Himarë nga shërbimet greke, detajet nga dosja që fsheh politikanët që i shërbyen Sigurimit dhe dështimi i planit të jugosllavëve për të eliminuar Ramiz Alinë, ja rrëfimi i fundit “bombastik” i Bujar Hoxhës përpara se t...

Si u masakrua agjenti shqiptar në Himarë nga shërbimet greke,
x
BREAKING NEWS

Ambasadori dhe gjyqtarët britanikë në derën e SPAK, Londra aleancë me Dumanin për të goditur pushtetarët e lartë, gjurmim të parave të pista, llogarive bankare dhe sekuestrim pasurie, ja si britanikët do plotësojnë me materiale shtesë dosjet përvëluese...

Ambasadori dhe gjyqtarët britanikë në derën e SPAK, Londra
x
BREAKING NEWS

Komisioni për drejtësinë në udhëkryq, ja çfarë përmban projekti i Edi Ramës në bashkëpunim me Sali Berishën kundër SPAK dhe institucioneve të pavarura

Komisioni për drejtësinë në udhëkryq, ja
x
BREAKING NEWS

Plas sherri te Rithemelimi, grupi i Bardhit përplaset me përkrahësit e Sali Berishës, Shehu, Noka dhe Sula kundër komisionit të Edi Ramës

Plas sherri te Rithemelimi, grupi i Bardhit përplaset me
x
BREAKING NEWS

Lajme shumë të mira për administratën, në qershor hyn në fuqi rritja e re e pagave, orari i punës do të jetë 09.00 me 15:30, do të ketë edhe shpërblime, ja kategoritë që përfitojnë

Lajme shumë të mira për administratën, në qershor hyn
x
BREAKING NEWS

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret Rama-Berisha me amnistinë penale, ja si u liruan të korruptuarit dhe “puçi” që iu bë SPAK

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret
x

Gossip

Jetmiri nuk kursen përgjigjen "therëse" ndaj Heidit pasi i përmend... (Video)

Jetmiri nuk kursen përgjigjen "therëse" ndaj Heidit pasi i

Një koment i Heidit pas prime-t ka shkaktuar debat me Jetmirin.

Ajo i tha se e kishte nënvlerësuar në lojë dhe se e kishte pasur gabim, por kjo u pasua nga një ironi i fortë nga fituesi i Big Brother 3.

Heidi: Ke lujt shumë mirë, fiks siç thoja unë që shkon tek njerëzit i studion, i kap pikat, e kam pas gabim të kam nënvlerësuar.

Jetmiri: Në cilën situatë?

Heidi: Situatën me Eglën për shembull?

Jetmiri: Po ti se ke fituar ndonjëherë Grande Fratellon, unë e kam fituar Big Brotherin, kështu që çfarë do të thotë kjo të kam nënvlerësuar se je duke mbivlerësuar veten me këtë që po thua.
Unë kur të shoh ty të ndodhi mrekullia, edhe fle gjumë. Ti thuash dikujt të kam nënvlerësuar jo domosdoshmërisht është kompliment

Heidi: Nuk është as e shajtme

Jetmiri: Po me çfarë standardi ti më ke nënvlerësuar.

Heidi: Mendoja që nuk do të arrije me e bo këtë situatë.