BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Gossip

Julian Deda shpërthen në lot pas mesazhit prekës të të birit: Dua të shoh dritën tënde….

Julian Deda shpërthen në lot pas mesazhit prekës të të

Pasditen e sotme, banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri janë surpizuar me mesazhe të ndryshme nga fansat e tyre por edhe nga familjarët falë “Big Love”.

Juli ka qenë një ndër banoret që nuk ka mundur të mbajë lotët teksa ka lexuar mesazhin e ardhur nga djali i tij, ku shkruante:

“I dashur babi, jemi ne Dushi, Reina dhe Mateo që të dërgojmë këtë mesazh. Të ndjekim çdo ditë edhe çdo natë. Ka ditë që na dukesh sikur je aty me ne. Na mungon shumë. Ne jemi shumë mirë. Mateo po bëhet gati për turneun në Greqi, është i gëzuar dhe kërkon rroba të reja. Do shkojë mami Roza në Greqi që ta shohë, nuk do të jetë vetëm. Reina është shumë mirë me mesime. Ka raste kur mërzitem me ngjarjet brenda shtëpisë. Pse duhet të ketë kaq shumë nota urrejtje dhe fjalë fyese? Dua që ti ta shijosh pjesën e mbetur, duke treguar pozitivitetin, optimizmin, humorin tënd. Dua të shoh dritën tënde që ndriçon deri këtu tek unë”.

“Zemra të dua shumë. Më ka marrë malli shumë për ju. Jam perfekt, mos e çani kokën. Jemi shumë mirë, kemi gjërat tona por herë pas herë, duam të bëjmë humor, ndonjëherë mundemi, ndonjëherë jo. Mos harroni se largësia nga ju ndikon pasi është hera e parë pa ju“, thotë ndër të tjera Juli.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)