BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Gossip

Ka pasur një konflikt mes saj dhe Rihanna-s? Rita Ora reagon dhe zbulon të vërtetën 'befasuese'

Ka pasur një konflikt mes saj dhe Rihanna-s? Rita Ora reagon dhe zbulon

Rita Ora ka trajtuar thashethemet për një grindje me Rihanna-n në një intervistë me dokumentarin Louis Theroux. Të dy artistet nënshkruan me Roc Nation, etiketën diskografike në pronësi të Jay Z, megjithëse raportet për një mosmarrëveshje të supozuar kanë qarkulluar prej vitesh.

Në vitin 2015, Ora paditi labelin në mënyrë që të lirohej nga kontrata e saj, duke pretenduar se asaj i ishte lejuar të publikonte vetëm një album, pavarësisht se kishte krijuar shumë disqe të tjera. Roc Nation kundërshtoi, përpara se të dyja palët të arrinin një zgjidhje në maj 2016.

"Pse nuk po dilte muzika?" Theroux e pyeti atë.

"Nuk e di. Unë jam regjistruar për dy ose tre vjet rresht. Ishte një moment i tërë që do të ndodhte, unë regjistrova një videoklip dhe ata e hoqën atë. U ndjeva vërtet e zhgënjyer," u përgjigj Ora.

“Është raportuar se e gjithë muzika i shkonte Rihanna-s ajo ishte padyshim artistja më e njohur, ajo po refuzonte fillimisht të gjithë muzikën dhe do të ulej në këngët që ishin shkruar. Sido që të jetë rezultati ishte që ju nuk mund t'i hidhnit një sy dhe ajo kishte një problem me ju," tha Theroux. 

“Nuk mund të flas në emër të njerëzve të tjerë, por mendoj se publikisht ata gjithmonë i vënë gratë kundër njëra-tjetrës. Unë nuk kam qenë gjë tjetër veçse një fanse dhe respekt për të dhe do të jem gjithmonë,” tha Rita.