BREAKING NEWS

Edi Rama bën “mea culpa” dhe pranon "njollën në biografi" për etiketimin e mediave si kazanë, a po reflekton kryeministri për arrogancën e ekzagjeruar?

Edi Rama bën “mea culpa” dhe pranon "njollën në
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ja marrëveshja e pisët e Ramës, Metës e Berishës që është ende në fuqi, taktikat e tyre të kërcënimit me dosje, skema që po përdor kryeministri me ndërkombëtarët për të qëndruar në pushtet dhe dy goditjet e rënda që do të marrë ish-pre...

Kreshnik Spahiu: Ja marrëveshja e pisët e Ramës, Metës e
x
BREAKING NEWS

Kreu i Lëvizjes Bashkë, Arlind Qori: Ju tregoj recetën për të rrëzuar nga pushteti Edi Ramën dhe oligarkinë ekonomike që e mbështet, ja dosja që nëse hetohet siç duhet nga SPAK e çon kryeministrin pas hekurave, Meta-Berisha kokë e këmbë të zhytur në vj...

Kreu i Lëvizjes Bashkë, Arlind Qori: Ju tregoj recetën për
x
BREAKING NEWS

Ja dëshmitari kyç që i ka bërë “gropën” nga qelia Metës për aferën “CEZ-DIA”, SPAK ka sekuestruar celularët e Kryemadhit e fëmijëve të saj me biseda të vitit 2013-2015, pyeten 100 persona, nga të afërm, bashkëpunëtorë dhe mjekë, futet në skaner edhe vi...

Ja dëshmitari kyç që i ka bërë
x
BREAKING NEWS

Ministri i Financave, Ervin Mete: Ja çfarë duhet të dini për kategoritë që përfitojnë rritje page, detajet nga indeksimi i pensioneve dhe periudha kur do të shpërndahet bonusi, do të ketë paketë mbështetëse për shtresat në nevojë, ndihmë edhe për famil...

Ministri i Financave, Ervin Mete: Ja çfarë duhet të dini
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali Berishës, Ilir Metës dhe Edi Ramës, SHBA del në krah të Altin Dumanit, kërkon distancim të opozitës nga “non-grata” dhe jep mesazhin e fortë se keqqeverisja e korrupsioni duhen luftuar

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën “gropën” Ilir Metës dhe Monikës, roli i nënës së Kryemadhit dhe vëllait Drini që mori 360 milionë lekë nga SGS, 2 njerëzit që hapën dosjet e ish-presidentit në SPAK me kallëzimet që bënë nxjerrin faktet t...

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i mbyllin dyert, Monika Kryemadhi sulmon bashkëshortin si shërbëtor të Edi Ramës

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i
x

Gossip

'Ka ushqyer e larë tre burra"/ Mamaja i kërkon falje, Lisi emocionon me mesazhin e tij: Të dua, jemi familje që vdesim për njëri-tjetrin

'Ka ushqyer e larë tre burra"/ Mamaja i kërkon falje, Lisi

Lisi i ftuar në një studio televizive është emocionuar nga letra që i na shkruar e ëma.

Ajo shprehet krenar për djalin që ka rritur dhe i kërkon falje që nuk ia ka plotësuar ëndrrën e tij për të vazhduar studimet në aktrim, për shkak të problemeve ekonomike që kanë pasur në atë kohë. Lisi i cili thotë se nuk është shumë tip që shprehet, i thotë para kamerave të ëmës se “e do shumë”.

Lisi: Ajo është heroina e asaj shtëpie sepse ka rritur tre burra, ka mbajtur tre burra, ka ushqyer tre burra, ka larë tre burra dhe pse sot jemi në moshë madhore, ajo vazhdon akoma na trajton të paktën, të treve si fëmijë. Ajo e di që unë e dua. “E moj se të dua, por ik tani” Do të të tregoj një sekret familjar. Jemi një familje që vdesim për njëri-tjetrin, por nuk puthemi kurrë me njëri-tjetrin. Ajo e di që ne jemi shumë të puthshëm me njëri-tjetrin, por e kemi këtë, unë nuk dua të tregoj emocione. E di që është gjë e keqe.