BREAKING NEWS

Pakti për emigrantët/ Reagojnë media italiane: Engjëll Agaçi, njeriu kyç në marrëveshjen Shqipëri-Itali, një ish-avokat i...

Pakti për emigrantët/ Reagojnë media italiane: Engjëll
x
BREAKING NEWS

Edi Rama bën “mea culpa” dhe pranon "njollën në biografi" për etiketimin e mediave si kazanë, a po reflekton kryeministri për arrogancën e ekzagjeruar?

Edi Rama bën “mea culpa” dhe pranon "njollën në
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ja marrëveshja e pisët e Ramës, Metës e Berishës që është ende në fuqi, taktikat e tyre të kërcënimit me dosje, skema që po përdor kryeministri me ndërkombëtarët për të qëndruar në pushtet dhe dy goditjet e rënda që do të marrë ish-pre...

Kreshnik Spahiu: Ja marrëveshja e pisët e Ramës, Metës e
x
BREAKING NEWS

Kreu i Lëvizjes Bashkë, Arlind Qori: Ju tregoj recetën për të rrëzuar nga pushteti Edi Ramën dhe oligarkinë ekonomike që e mbështet, ja dosja që nëse hetohet siç duhet nga SPAK e çon kryeministrin pas hekurave, Meta-Berisha kokë e këmbë të zhytur në vj...

Kreu i Lëvizjes Bashkë, Arlind Qori: Ju tregoj recetën për
x
BREAKING NEWS

Ja dëshmitari kyç që i ka bërë “gropën” nga qelia Metës për aferën “CEZ-DIA”, SPAK ka sekuestruar celularët e Kryemadhit e fëmijëve të saj me biseda të vitit 2013-2015, pyeten 100 persona, nga të afërm, bashkëpunëtorë dhe mjekë, futet në skaner edhe vi...

Ja dëshmitari kyç që i ka bërë
x
BREAKING NEWS

Ministri i Financave, Ervin Mete: Ja çfarë duhet të dini për kategoritë që përfitojnë rritje page, detajet nga indeksimi i pensioneve dhe periudha kur do të shpërndahet bonusi, do të ketë paketë mbështetëse për shtresat në nevojë, ndihmë edhe për famil...

Ministri i Financave, Ervin Mete: Ja çfarë duhet të dini
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali Berishës, Ilir Metës dhe Edi Ramës, SHBA del në krah të Altin Dumanit, kërkon distancim të opozitës nga “non-grata” dhe jep mesazhin e fortë se keqqeverisja e korrupsioni duhen luftuar

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën “gropën” Ilir Metës dhe Monikës, roli i nënës së Kryemadhit dhe vëllait Drini që mori 360 milionë lekë nga SGS, 2 njerëzit që hapën dosjet e ish-presidentit në SPAK me kallëzimet që bënë nxjerrin faktet t...

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën
x

Gossip

“Kam fituar Big Brother 3, do triumfoj dhe në Big Brother VIP 3”/ Çfarë tha Jetmiri para se të futej në shtëpi: Ja kush janë banorët që do bëhen bashkë kundër meje

“Kam fituar Big Brother 3, do triumfoj dhe në Big Brother VIP

Jetmir Salaj, në një intervistë për “Shqipëria live”, pak minuta para se të bëhej pjesë e shtëpisë së “Big Brother VIP 3”, u shpreh se hyn me qëllimin për të fituar.

Sipas tij, agresiviteti i banorëve, e nxiti të kalonte oqeanin dhe të konkurronte për reality show-n.

“Kam një revoltë të brendshme, që më shtyu të hyja. Shoh banorë që e kanë degraduar debatin. Përdorin një fjalor të rëndomtë, që nuk e prisja”.

Jetmiri tha se nuk sheh konkurrentë të tjerë të fortë dhe nuk mbështet asnjë prej tyre.

“Unë nuk shikoj konkurrentë të fortë, por të shihja nuk do kaloja oqeanin, të vija në Shqipëri në ditën e 50. Nuk ka një personazh që trazon ujërat dhe ndez gjakërat. Nuk jam mbështetës i askujt, jam njeri që besoj te e drejta. Kam ardhur për të fitojë Big Brother. Unë kam fituara Big Brother 3, dua të fitoj Big Brother Vip 3, të mbaj fanelën 3”.

Si i sheh Jetmiri grupet dhe a do të bëhet pjesë e tyre?

“Nuk do të bëhem pjesë e një grupi. Nuk do sulmoj, ata do më sulmojnë. Madje, Juli dhe Romeo kanë për t’u bërë bashkë kundër meje”, u përgjigj ai.