BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x
BREAKING NEWS

Aleks Soros merr “komandën” e Shqipërisë, ja si Edi Rama ndërroi Damir Fazlliçin e Sali Berishës me manjatin e “Shoqërisë të Hapur”

Aleks Soros merr “komandën” e Shqipërisë, ja si Edi
x
BREAKING NEWS

Pas 140 milionë eurove të Beketit, gati 140 milionë euro të tjera për Portin e Durrësit, ja gjobat që do të paguajnë shqiptarët për kapriçot e Edi Ramës, gazetari italian fut në “zgrip” kryeministrin

Pas 140 milionë eurove të Beketit, gati 140 milionë euro të
x
BREAKING NEWS

Pesë ministra dhe 5 ish-ministra të PS kanë rënë në “rrjetën” e SPAK, gazetari i njohur zbardh prapaskenat dhe tregon kush po e bllokon arrestimin e Ilir Metës, ja faktet që implikojnë Sali Berishën në vrasjet e “21 janarit”

Pesë ministra dhe 5 ish-ministra të PS kanë rënë
x
BREAKING NEWS

Eksperti i IT plas super skandalin e AKSHI-t, ja si Mirlinda Karçanaj i ka futur duart në informacionet sekrete brenda institucioneve të reja të vetingut

Eksperti i IT plas super skandalin e AKSHI-t, ja si Mirlinda Karçanaj i
x
BREAKING NEWS

Kastriot Aliaj: Ju tregoj të fshehtat e dosjeve të UDB dhe OZNA-s që mbajnë emrin e Sali Berishës, si e rekrutuan shërbimet sekrete serbe, ja kush ishte ‘menaxheri’ që i jepte urdhrat në fshehtësi të plotë dhe emrat e spiunëve që bashkëpunoi...

Kastriot Aliaj: Ju tregoj të fshehtat e dosjeve të UDB dhe OZNA-s
x

Gossip

“Ke ardhur deri këtu falë meje”/ Plas sherri në BBV, Edona përplaset ashpër me Bleron: Je manipulues! Do të t’i nxjerr të gjitha të zezat

“Ke ardhur deri këtu falë meje”/ Plas sherri në BBV,

Këngëtari i njohur Blero Muharremi dhe Edona James ditën e sotme kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrit në “Big Brother Vip Kosova”.

Në një moment situata ka agravuar dhe transgjinorja shpërtheu në ofendime ndaj konkurrentit duke i thënë atij që do të ia nxjerrin të gjitha të zezat pasi sipas saj ai është një manipulues dhe njeri fals.

“Mbaje mend, unë ty do të t’i nxjerr të zezat, ti je manipulues, po mua nuk ke shanse, ti ke ardhur deri këtu në shpinën time deri këtu se kishe dal nga shtëpia me kohë, ti je fals, nuk ki respekt. Jam ndarë nga ti sepse kam parë që je ‘fake’. Ti mua me ke frikë sepse e din që unë do të nxjerr jashtë”, i tha Edona, Bleros.

Nga ana tjetër Blero nuk dëshironte që të debatonte me Edonën, e cila ishte shumë e tensionuar nga kjo këngëtari.

“Edona po flet pa lidhje. Ik, ik.”– tha ai.

Kujtojmë që marrëdhënia e dyshes është prishur disa javë më parë, pasi Blero i cili dukej mjaft i afërt me transgjinoren nuk e shpëtoi atë në zinxhirin e nominimeve, por një banor tjetër, ndërsa Edona u lëndua nga veprimi i këngëtarit.