BREAKING NEWS

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e Monika Kryemadhit dhe Flamur Nokës, ja çfarë po ndodh brenda SPAK

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali Berishës, Frrok Çupi rrëfen të pathënat pas propozimit të Argitës si drejtuese e “Rithemelimit”, nga vrasjet nën pushtetin e tij dhe detajet nga nata kur u zgjodh kryetar, si ulërinte e përplaste këmbët mb...

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i deputetit të Rithemelimit, u paraqit si person në dijeni, jo si denoncues

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i
x
BREAKING NEWS

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit, ekspertja e ekonomisë zbardh detajet e fundit dhe tregon se shifrat do të jenë më të larta për pensionistët krahasuar me vitin 2021

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit,
x
BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x

Gossip

Këngëtari i njohur bie në skenë dhe përfundon në spital, ja si paraqitet gjendja e tij (VIDEO)

Këngëtari i njohur bie në skenë dhe përfundon në

Reperi dhe këngëtari i njohur Post Malone e riplanifikoi koncertin e tij në Boston të shtunën pasi u zgjua me dhimbje therëse dhe vështirësi në frymëmarrje.

Ai u shtrua sërish në spital më pak se një javë pasi kishte pësuar një shembje të tre brinjëve. Gjatë atij koncerti në St. Louis, artisti 27-vjeçar ra në një vrimë në mes të skenës dhe direkt pasi u rrëzua kërkoi ndihmë mjekësore.

Pavarësisht dëmtimit të disa brinjëve pas përplasjes, ai vazhdoi të performonte pesë këngë të tjera përpara se të dërgohej me urgjencë në spital.

Post Malone u kërkoi falje fansave që blenë bileta për koncertin e tij në Boston në TD Garden të planifikuar për të shtunën mbrëma, duke thënë se të gjithë do të jenë në gjendje të marrin pjesë në datën e re që ekipi i tij po planifikon aktualisht.

Kur Post Malone mendoi se më e keqja kishte mbaruar, ai shpjegoi pse vrima ishte në skenë. Ai aktualisht ndodhet në spital me komplikacione nga aksidenti dhe shpresojmë se do të shërohet së shpejti. Ndalesa tjetër në turneun e tij “Twelve Carat Tour” do të jetë në Rocket Mortgage FieldHouse në Cleveland, OH më 27 shtator.

Kujtojmë gjithashtu se reperi 26-vjeçar ka mirëpritur fëmijën e tij të parë, një vajzë, me të fejuarën në muajin maj. Top Albania Radio shkruan se lajmi u dha nga vetë muzikanti së fundmi gjatë paraqitjes së tij në shfaqjen e ‘Sirius XM The Howard Stern’. Reperi zbuloi se e kishte puthur vajzën e tij para se të shkonte së fundmi në studion e regjistrimit. Në fillim të vitit, Post Malone foli me dashuri për fazën e re në jetën e tij, duke ndarë emocionet përpara pritjes së fëmijës së tij të parë. Reperi tha për “People” se:

“Jam i emocionuar për këtë kapitull tjetër në jetën time, jam më i lumtur se kam qenë ndonjëherë. Është koha të kujdesem për trupin, familjen dhe miqtë e mi dhe të shpërndajmë sa më shumë dashuri çdo ditë”.