BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Gossip

Kiara e 'refuzon', Luizi ka një shpjegim për situatën me moderatoren

Kiara e 'refuzon', Luizi ka një shpjegim për situatën

Sa më shumë ta refuzojë një vajzë, aq më shumë do t’i shkojë nga pas djali. Këtë tregoi pak a shumë Luizi me deklaratën e tij, ku u shpreh se nëse po merret akoma me Kiarën është për faktin se ajo nuk ia ka kthyer në të njejtën mënyrë që në fillim “dashurinë” e tij.
Këngëtari e justifikoi kështu faktin që Kiara bën si “e vështirë” ndaj tij, sjellje e cila shpesh është diskutuar jo vetëm nga banorët, por edhe nga publiku.

“Kiara ka ardhur këtu që të tregojë kush është Kiara Tito, që të tregojë edukatën e familjes së saj. Karakterin, parimet, vlerat si duhet të sillet një femër edhe kur dashuria është super e vërtetë nga ana e një djali. Dhe si duhet të qëndrojë një femër stoike, mos të ndikohet as prej banorëve, as prej meje, as prej opinionit, as prej Arbanës, as prej gjithë Shqipërisë. Unë jam këtu sepse kjo është kështu. Gjërat e lehta ashtu si i merr edhe i lëshon. Të duket sikur e ke në dorë gjithmonë,-ka shpjeguar Luizi në një bisedë ku pjesë ishte edhe Armaldo dhe Kiara.

“A e konfirmove domethënë,”-është shprehur Kiara pas deklaratës së Luizit.


Më herët edhe vetë moderatorja me fjalë të tjera është shprehur njësoj si Luizi teksa shpjegonte pse nuk e pranonte dashurinë e tij. Edhe sipas Kiarës gjërat e lehta nuk zgjasin shumë dhe ajo kishte nevojë për kohë që të kuptonte nëse qëllimet e Luizit ndaj saj ishin të vërteta.