BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Gossip

Kiara u bë xheloze? "Kemi bërë mega performancë", Luizi flet për masazh, spa dhe telefonata: Po fituam unë e Tea do i japim.../ Vjen reagimi i menjëhershëm i moderatores (VIDEO)

Kiara u bë xheloze? "Kemi bërë mega performancë",

Mbrëmjen e djeshme banorët kanë performuar për “Talent Show” dhe po tani po presin se kush do të fitojë, pasi Vëllai i Madh do të shpërblejë fituesin.

Tea Trifoni dhe Luiz Ejlli kanë kënduar së bashku këngën e Ardit Gjebreas, “Jeto dhe jetën time”, e cila është duartrokitur shumë edhe nga banorët.

E duke qenë se ishin bashkë në këtë sfidë, Luizi ka vendosur që derisa të jepet çmimi do jetë në paqe me Tean. E teksa po flisnin për çmimin që do marrin, ku Luizi tha përfshihet një darkë, masazh dhe telefonatë, aty ndërhynë Kiara Tito, e cila thotë se do zgjedhin vetëm njërën.

“Nuk janë të gjitha, avash. Mos u emociono kaq shumë”, shprehet Kiara, ku fansat e kanë marrë si xhelozi nga ana e saj.

Luizi: Sot kemi bërë mega performancë dhe sot jena në paqe. Presim çmimin. Po fituam do i japim një buzëqeshje njëri-tjetrit, ndajmë çmimet. Atëherë e fillojmë ku e lamë. Kështu e kemi lënë.

Tea: Kemi darkë për të ngrënë po e fituam

Luizi: Kemi masazh, spa dhe telefonatën

Olta: Kë do zgjidhni? Darkën besoj

Kiara: Nuk janë të gjitha jo, avash

Kiara: Mos u emociono kaq shumë

Luizi: Ok, vazhdo. Me mua do me fol me vëllain e vogël

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)