BREAKING NEWS

SHBA paralajmëron shpalljen “non-grata” të PD, demokratët rrezikojnë sanksione, Ambasada Amerikane deklaratë “bombë”, të kenë kujdes personat që shoqërohen me Sali Berishën dhe familjen e tij

SHBA paralajmëron shpalljen “non-grata” të PD,
x
BREAKING NEWS

Alarm për pushtetarët e lartë të korruptuar, zyrtari i lartë i SHBA zbarkon në Tiranë më 20 qershor, Joe Biden zgjat “emergjencë kombëtare” për të zhdukur korrupsionin në Shqipëri, zbardhet dokumenti që fundos familjen “Berisha”, sekuestrim pasurie për...

Alarm për pushtetarët e lartë të korruptuar, zyrtari i
x
BREAKING NEWS

Ja kush është personazhi i njohur i botës së krimit që do të fundosë Ilir Metën në SPAK, Kreshnik Spahiu zbulon detaje nga përgjimi që nëse merret seriozisht nga autoritetet mund të hapë “Kutinë e Pandorës” në politikë

Ja kush është personazhi i njohur i botës së krimit që
x
BREAKING NEWS

Ja si oligarku Klodian Allajbeu po “vjel” para pa kriter nga buxheti i shtetit për shkak të vjedhjeve dhe keqmenaxhimit, Spitali Amerikan zero investime në pajisje dhe përdor mjekët e spitaleve publike, qeveria asnjë kontroll

Ja si oligarku Klodian Allajbeu po “vjel” para pa kriter nga buxheti
x
BREAKING NEWS

Pikëpyetjet si u ngrit Belinda Balluku nga pastruese në Greqi, në nr.2 i qeverisë dhe ministre e tenderave në Shqipëri, ja detajet e forta që zbardhi media greke për bashkëpunëtoren e Ramës, nga “festa” me 50 milionë eurot që i ka borxh kompanisë “Acto...

Pikëpyetjet si u ngrit Belinda Balluku nga pastruese në Greqi, në
x
BREAKING NEWS

Meta-Kryemadhi të përgjuar nga BKH, ja detajet nga dosja që po heton prokurori Sotir Kllapi, në skaner pronat dhe llogaritë bankare, nga tërheqja e 20 mijë euro në vitin 2008, lejet për ndërtime, vila në Gjirin e Lalzit, deri te mobilimi dhe misteri i...

Meta-Kryemadhi të përgjuar nga BKH, ja detajet nga dosja që po
x
BREAKING NEWS

Gati fletë-arresti për Ilir Metën, kjo është seanca e fundit e pyetjeve të tij në SPAK, ja provat që e kanë fundosur, juristi Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Gati fletë-arresti për Ilir Metën, kjo është seanca e
x
BREAKING NEWS

Aleanca mes Sali Berishës dhe Ilir Metës është prishur, Myslym Murrizi zbulon se çfarë po ndodh brenda opozitës dhe tregon "recetën" që do të rrëzojë Edi Ramën nga pushteti

Aleanca mes Sali Berishës dhe Ilir Metës është prishur,
x

Gossip

"Kisha respekt për ty"/ Plas debat i ashpër mes Romeos dhe Eglës: Shit bre*ët tani për ….

"Kisha respekt për ty"/ Plas debat i ashpër mes Romeos dhe

Vetëm pak orë para spektaklit të sotëm, Egla dhe Romeo janë përfshirë në debate të njëpasnjëshme me njëri-tjetrin.

Romeo ka akuzuar Eglës se ajo sillet si modeste dhe bën viktimën, pasi ajo u shpreh se ka një publik modest, duke qenë se është një aktore teatri.

Përplasja e tyre ka vijuar deri në ofendime me njërit-tjetrin, ku Egla madje i ka thënë se nuk duhet ta fitojë ai Big Brotherin dhe se do të shesë brekët për këtë format.

Egla: Të të sjellë një violinë Roemo, se dukesh shumë i trishtuar.

Romeo: Të të vijë turp. Ik moj. Nuk jam i trishtuar. Jam i trishtuar për atë që po shoh. Më vjen keq.

Egla: Tani qetësohu se ke prime.

Romeo: Nuk më tregon ti mua se kur qetësohem.

Egla: Do shesësh edhe brekët për këtë format. Si Meritoni. Je duke i shitur brekët si Meritonit.

Romeo: Pse kur të rashë në qafë moj?

Egla: Je i ulët, me këtë që bërë sot je i ulët, ta kam hequr vizën fare. Je një gjë skandaloze para meje. Kisha patur respekt për ty por je një djalë që i ka larë dorët fare me mua.

Romeo: I ulët unë, pse cfarë të thashë? Të thashë që vlerëso veten dhe publikun? Pse moj, cafrë të bëra, të thashë që je super aktore?

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)