BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Gossip

“Kokë më kokë” në nominim, habit Kiara dhe Olta: Jemi bërë shoqe

“Kokë më kokë” në nominim, habit Kiara dhe Olta:

Ndryshe nga çdo herë tjetër Primei-n e kaluar, banorët u informuan mbi vendimin e publikut, nepërmjet grafikëve, ku me përqindje më të lartë në televotim “kokë më kokë” shkoi Olta dhe Kiara. Që pas asaj nate duket se Olta dhe Kiara  kanë qenë më afër se kurrë.

Olta:  Ne jemi bërë shoqe që ditën e parë, por Luizi nuk na la ta vazhdojmë.

Kiara: Më ka bërë për të qeshur dhe jemi ngacmuar me njëra tjetrën.

Luizi: Olta mezi po pret që të marrë hak për Armaldon. Dua të jem përballë saj dhe të mbyllet ky kapitull. Olta nuk ka asgjë kundër Kiarës, as Kiara kundër saj.

Dea Mishel: Janë shoqe. 90 ditë bashkë afrohemi  me njëri tjetrin. Kanë bërë shumë mirë që kanë kaluar bashkë kohë.

Nita: I kemi parë të kalojnë shumë mirë bashkë. Pashë një  energji shumë të mirë mes tyre.