BREAKING NEWS

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri “gropën” në SPAK Ilir Metës, nga udhëtimet e luksit nëpër Evropë, shpenzimet për shërbime estetike, deri te bisedat në celularin e saj ku bëheshin pazare me ministra, drejtorë e biznesmenë, ish-pres...

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria që ka kaluar në emër të vjehrrës, kunatit dhe babait të tij, në fund do ia sekuestrojnë të gjitha paratë, personazhi që e denoncoi në SPAK zbardh informacionet e fundit nga hetimet...

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria
x
BREAKING NEWS

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për biletat e avionit dhe dietat jashtë vendit, nuk ekziston asnjë dokument për zv/kryeministren që provon takimet e saj zyrtare për të cilat janë bërë udhëtime ndërkombëtare

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për
x
BREAKING NEWS

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema korruptive që përdorën për të vjedhur fondet e bujqësisë, nga kontratat false, te aplikantët që paguan përqindje të lartë që të fitonin, ja si u grabitën paratë me kompanitë e konsulen...

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema
x
BREAKING NEWS

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës, prokurorët specialë janë në rrezik për shkak të pazarit Rama-Berisha, Lulzim Basha reagon ashpër dhe zbulon çfarë do bëjë nëse Gjykata e Lartë nuk vendos për vulën e PD para zgjedhjeve të 2025...

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës,
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor Ilir Meta për të shpëtuar nga arrestimi i SPAK njësoj siç ia hodhi paq me videon e Dritan Priftit

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor
x
BREAKING NEWS

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është bërë posaçërisht nga SPAK për të shkuar te Ilir Meta, shumë shpejt do të kemi komunikim akuze, ja pse ish-presidentit i janë mbyllur dyert e azilit, do ta sjellin si ‘pako postale’ në Shqipëri ...

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është
x
BREAKING NEWS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt postit të zv/kryeministrit dhe drejtuesit të qarkut të Tiranës, Gjiknuri largohet nga Elbasani, Blendi Çuçi shkon në Fier, ja çfarë pritet të ndodhë brenda PS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt
x

Gossip

Komentuan banorët për mbi 4 muaj, ja se kush duhet ta fitojë çmimin sipas opinionistëve

Komentuan banorët për mbi 4 muaj, ja se kush duhet ta fitojë

Arbër Hajdari dhe Ori Nebijaj, ishin dy opinionistët që shoqëruan për mbi katër muaj me radhë banorët e Big Brother VIP me komentet e tyre të sinqerta.

Ori Nebijaj u shpreh se ndryshe nga edicionet e tjera, ky BB ka nxjerrë pesë finalistë dhe sipas saj, të pestë janë fitues.

Arbër Hajdari u shpreh se ky edicion ka dy fitues, njërin që do zgjedhë publiku që ai shpreson të jetë një vajzë dhe moderatorin Ledjon Liço.

Ori: Është një finale emocionuese, në këtë edicion, surpriza më e madhe ishte që ky BB na ka dhënë 5 finalistë dhe 5 fitues që i duam, na pëlqejnë, jemi dashuruar me ty, ndryshe nga herët e tjera. Mezor po pres të shkojmë më shumë.

Arbri: Unë mendoj që nga ky program këtë vit do dalin dy fitues, njëri ai që zgjedh publiku dhe dituesi tjetër je ti. Dua të të vlerësoj për mënyrën si e ke drejtuar këtë program nga fillimi deri në fund.

Ledjoni: Më keni ndihmuar shumë, ma keni bërë rrugëtimin më të lehtë dhe më të kënaqëshme.

Arbri: Ky vit na dha 5 finalistë që në këndvështrimin tim të pestë kanë dhënë për lojën. Ajo që kam parë unë ndryshe, kemi pasur vajza dhe gra të forta. Uroj që fituese të jetë një vajzë.