BREAKING NEWS

“Pas publikimit të reportazhit për marrëveshjen me Italinë, Rama ka telefonuar drejtorin e RAI 3”/ Prestigjiozja italiane zbardh prapaskenat e bujshme: Si u tërbua kryeministri shqiptar gjatë bisedës në telefon

“Pas publikimit të reportazhit për marrëveshjen me
x
BREAKING NEWS

Komisioni për Çështjet e Jashtme të Senatit amerikan miraton ligjin e “hekurt” që do të shkaktojë “tërmet” në Shqipëri, si do të “gjunjëzohen” nga drejtësia të gjithë personat “non-grata” dhe politikanët e zyrtarët e përfshirë në afera korruptive, fute...

Komisioni për Çështjet e Jashtme të Senatit amerikan
x
BREAKING NEWS

Brukseli mbështet reformën në drejtësi dhe inkurajon SPAK të çrrënjosë korrupsionin në Shqipëri, ambasadori i BE takon krerët e drejtësisë dhe merr në mbrojtje Altin Dumanin pas sulmeve të Ilir Metës e Sali Berishës

Brukseli mbështet reformën në drejtësi dhe inkurajon SPAK
x
BREAKING NEWS

“Ura lidhëse” e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit me Moskën pyetet për afro katër orë në SPAK, a e ka fundosur Ralf Gjoni para prokurorëve çiftin më të akuzuar për korrupsion, ja akuzat dhe sulmet fizike ndaj tij nga ish-LSI

“Ura lidhëse” e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit me
x
BREAKING NEWS

Bardhyl Reso: Ja çfarë fshihet pas sulmeve të Berishës dhe Metës ndaj Altin Dumanit, ish-presidenti po bën përpëlitjet e tij të fundit, ka nevojë urgjente për një konsultë me një psikiatër

Bardhyl Reso: Ja çfarë fshihet pas sulmeve të Berishës dhe
x
BREAKING NEWS

Ja kush fshihet pas sulmeve të “RAI 3” ndaj Olsi Ramës, si media ekstreme e majtë italiane u kthye në zëdhënëse të akuzave të Sali Berishës dhe Gazment Bardhit

Ja kush fshihet pas sulmeve të “RAI 3” ndaj Olsi Ramës, si
x
BREAKING NEWS

Silva Caka sulmon Monika Kryemadhin, flet për tradhti brenda Partisë së Lirisë dhe ia bën të qartë se dy njerëz të një familjeje s’mund të qëndrojnë në parti, ja mesazhet e koduara

Silva Caka sulmon Monika Kryemadhin, flet për tradhti brenda Partisë
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë, Ismailaj kishte frikë se mund ta eliminonin në qeli, nëse ai ka dalë kundër ish-presidentit është hapur ‘Kutia e Pandorës’, nga pazaret që thurnin në ish-bllok, te bisedat në Pragë dhe mes...

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë,
x

Gossip

Komentuesit e ‘kryqëzuan’ për imitimin e Ledjon Liços, reagon për herë të parë Flor Binaj

Komentuesit e ‘kryqëzuan’ për imitimin e Ledjon

Imitimi që i ka bërë aktori i njohur i humorit Flor Binaj ndaj moderatorit Ledion Liço bëri xhiron e rrjetit por nuk është pëlqyer nga të gjithë, sepse disa komente e kanë konsideruar aktorin edhe si “mosmirënjohës” apo “bukëshkalë”, duke e lidhur me situatën e largimit të Binajt nga program ‘Portokalli’.

Në lidhje me këtë, Flori ka folur për herë të parë në podcast-in “PPP”, ku fillimisht bëri pak ironi me komentuesit në rrjetet sociale, ndërsa sqaroi edhe imitimin që i bën Ledionit:
“Flasim me përqindje (për komentuesit). Ishin diku te 1% e gjithë atyre që komentonin “je bukëshkalë”, nga profile që kishin 0 ndjekës dhe postime. Shumë bindës domethënë. Unë i mora shumë seriozisht kur i lexova. Por e vërteta është se njerëzit, ndoshta nuk e mbajnë mend mirë, por unë Ledionin e kam imituar që kur ishte te “The Voice of Albania”. Madje, kemi bërë edhe një natë për Vit të Ri bashkë, kur shfaqeshim herë në skenën “The Voice” dhe herë te “Portokallia. Kemi edhe një foto bashkë, në të cilën është përpjekur të ngrihej në majë të gishtave për të arritur gjatësinë, kështu që nuk ka asgjë këtu për të gjitha ato që thuhen lart e poshtë”.- tha aktori i njohur, ndërsa shtoi:

“Është një imitim siç kam bërë edhe imitime të personazhet e tjerë, por njerëzit e lidhin tani me periudhën e rikthimin e tij dhe mendojnë se kam ndonjë gjë me të. Po të kisha ndonjë gjë, ka të tjera mundësi për t’u marrë, nuk bëhen kështu gjërat”.