BREAKING NEWS

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri “gropën” në SPAK Ilir Metës, nga udhëtimet e luksit nëpër Evropë, shpenzimet për shërbime estetike, deri te bisedat në celularin e saj ku bëheshin pazare me ministra, drejtorë e biznesmenë, ish-pres...

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria që ka kaluar në emër të vjehrrës, kunatit dhe babait të tij, në fund do ia sekuestrojnë të gjitha paratë, personazhi që e denoncoi në SPAK zbardh informacionet e fundit nga hetimet...

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria
x
BREAKING NEWS

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për biletat e avionit dhe dietat jashtë vendit, nuk ekziston asnjë dokument për zv/kryeministren që provon takimet e saj zyrtare për të cilat janë bërë udhëtime ndërkombëtare

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për
x
BREAKING NEWS

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema korruptive që përdorën për të vjedhur fondet e bujqësisë, nga kontratat false, te aplikantët që paguan përqindje të lartë që të fitonin, ja si u grabitën paratë me kompanitë e konsulen...

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema
x
BREAKING NEWS

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës, prokurorët specialë janë në rrezik për shkak të pazarit Rama-Berisha, Lulzim Basha reagon ashpër dhe zbulon çfarë do bëjë nëse Gjykata e Lartë nuk vendos për vulën e PD para zgjedhjeve të 2025...

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës,
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor Ilir Meta për të shpëtuar nga arrestimi i SPAK njësoj siç ia hodhi paq me videon e Dritan Priftit

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor
x
BREAKING NEWS

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është bërë posaçërisht nga SPAK për të shkuar te Ilir Meta, shumë shpejt do të kemi komunikim akuze, ja pse ish-presidentit i janë mbyllur dyert e azilit, do ta sjellin si ‘pako postale’ në Shqipëri ...

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është
x
BREAKING NEWS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt postit të zv/kryeministrit dhe drejtuesit të qarkut të Tiranës, Gjiknuri largohet nga Elbasani, Blendi Çuçi shkon në Fier, ja çfarë pritet të ndodhë brenda PS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt
x

Gossip

Konflikt i vjetër që ka përfunduar në dyert e gjykatave, plas debati me tone të ashpra mes Xhensila Peres dhe Robert Aliaj: Me çfarë fytyre vjen deri këtu?

Konflikt i vjetër që ka përfunduar në dyert e gjykatave,

 

 

 

Xhensila Pere është hyrja më e re në “Ferma VIP”. Ajo u shpreh se ka kaluar dy ditë shumë të bukura në fermë.

Fermerja është përballur edhe me Robert Aliajn, me të cilin kanë një debat të mbartur nga jashtë. Teksa kanë qenë në një program televiziv, disa fjalë nga ana e Robertit janë marrë për ofendim nga Xhensila, por që ai i quajti si batuta.Pikërisht, kjo gjë ka bërë që Xhensila të padisë në gjykatë Robert Aliajn për fyerje dhe denigrim të figurës.

“Nuk më kanë dalë jashtë parashikimeve. E vetmja gjë që më ka ndodhur është doza e lartë e pozitivitetit që kanë treguar  fermerët. Këtu ka vetëm një person që nuk kam folur, fermerët e din dhe publiku e di shumë mirë”, tha Xhensila.

“Kemi një eksperiencë shumë të hidhur me Xhensilën. Një skandal që ka ndodhur në një televizion tjetër. Xhensila u prononcua sikur erdhi rastësisht. Të gjitha këto ishin të stisura vetëm që Xhensila të më thoshte kush je ti që më ofendon. Si ka mundësi që një vajzë normale, vjen në një tjetër show, ku është një djalë që sipas saj e ka fyer. Si mund t’a bëj këtë një njeri normal. Çfarë do të bëjë, ku do të dalë. Është një paftyrësi. Ti nuk e përfaqëson dot figurën e femrës. Je një element që cënon figurën femërore. Po të kërkohët emri im në google do shohësh që jam një piktor dhe këngëtar. Çmimin im i natës nuk është 250 dollar, as nuk më kanë ofruar pare për të më shfrytëzuar. Nuk futem në show të bëj skandale. Me çfarë fytyre vjen deri këtu,” deklaroi Roberti.

“Këtu ka ca rregulla, nuk erdha rsstësisht. Nuk kam ardhur tek Robert Aliaj shoë. Të rrish i qetë vetëm për ty s’kam ardhur. Sa më shumë flet, aq më shumë i bën gropën vetes”, shtoi Xhensila.

Lidhur me hyrjen e Xhensilës në fermë, kanë dhenë mendimin e tyre edhe pjesa tjetër e fermerëve.

“E njoh dhe nga jashtë, është shumë e dashur”, tha Çiljeta.

“Goc e mirë, i uroj mirëseardhje”, shtoi Dijonisi.

“Jam shumë e lumtur që ka ardhur Xhensila. Do i japi lojës freski”, tha Flori.

“Njihem shumë pak nga jashtë, por kemi qëndruar bashkë gjatë këtyre ditëve”, deklaroi Ditea.