BREAKING NEWS

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri “gropën” në SPAK Ilir Metës, nga udhëtimet e luksit nëpër Evropë, shpenzimet për shërbime estetike, deri te bisedat në celularin e saj ku bëheshin pazare me ministra, drejtorë e biznesmenë, ish-pres...

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria që ka kaluar në emër të vjehrrës, kunatit dhe babait të tij, në fund do ia sekuestrojnë të gjitha paratë, personazhi që e denoncoi në SPAK zbardh informacionet e fundit nga hetimet...

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria
x
BREAKING NEWS

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për biletat e avionit dhe dietat jashtë vendit, nuk ekziston asnjë dokument për zv/kryeministren që provon takimet e saj zyrtare për të cilat janë bërë udhëtime ndërkombëtare

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për
x
BREAKING NEWS

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema korruptive që përdorën për të vjedhur fondet e bujqësisë, nga kontratat false, te aplikantët që paguan përqindje të lartë që të fitonin, ja si u grabitën paratë me kompanitë e konsulen...

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema
x
BREAKING NEWS

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës, prokurorët specialë janë në rrezik për shkak të pazarit Rama-Berisha, Lulzim Basha reagon ashpër dhe zbulon çfarë do bëjë nëse Gjykata e Lartë nuk vendos për vulën e PD para zgjedhjeve të 2025...

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës,
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor Ilir Meta për të shpëtuar nga arrestimi i SPAK njësoj siç ia hodhi paq me videon e Dritan Priftit

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor
x
BREAKING NEWS

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është bërë posaçërisht nga SPAK për të shkuar te Ilir Meta, shumë shpejt do të kemi komunikim akuze, ja pse ish-presidentit i janë mbyllur dyert e azilit, do ta sjellin si ‘pako postale’ në Shqipëri ...

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është
x
BREAKING NEWS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt postit të zv/kryeministrit dhe drejtuesit të qarkut të Tiranës, Gjiknuri largohet nga Elbasani, Blendi Çuçi shkon në Fier, ja çfarë pritet të ndodhë brenda PS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt
x

Gossip

“Kush fiton sonte shkon në finale”, Flori dhe Gloria nën ethet e garës, fermeri: Ndjej se do të eliminohem!

“Kush fiton sonte shkon në finale”, Flori dhe Gloria nën

Valer Kolnikaj dhe Florian Agalliu pritet të përballen spektaklin e kësaj të hënë, në një sfidë nga Agai, pas shpalljes së tyre si dy më pak të preferuarit e publikut në reality shoë-n “ferma Vip”.

Nisur nga kjo, Flori u shpreh se ndjen që do të jetë ai fermeri i eliminuar.

Nga ana tjetër Gloria theksoi se fermeri që do të fitojë sonte sfidën do të shkojë në finale.

Kjo u aprovua edhe nga vetë Flori.

Pjesë nga biseda:

Flori: Do të më vijë keq nëse Valeri eliminohet sonte. Por nëse nuk e eliminon tani, ai do të shkojë në një fazë tjetër. Si lojtar do të më bëhet qejfi nëse një nga ne çunat e fortë që jemi këtu brenda, të vazhdojë rrugën drejt finales. Por nëse nuk eliminohet tani duhet ta bësh në një fazë tjetër nëse do të fitosh.

Gloria: Një gjë është e sigurt, kush shpëton sot është për finale.

Flori: Po.

Xhesika: Nga eksperienca ime si veterane disfatash dhe sfidave, unë të sugjeroj të mos nxitohesh.

Flori: Nuk po nxitohem, unë po flas nga ndjesitë.

Xhesika: Po edhe nga ndjenjat e tua.

Flori: Unë jam natyrë modeste si njeri dhe mendoj se sipas ndjesive të mia sot dhe sipas atyre që nuhas do të jetë dita që unë do të dal sot. 

Për më tepër ndiqni videon:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)